Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó a heti két-három séta?

Jó a heti két-három séta?

Figyelt kérdés
Kertben vannak mindketten, tehát nem unatkoznak. A múltkor is rámszólt egy kismama, hogy vigyem azt a kutyát, mert felébred a gyerek. (az nem zavarta, hogy az ő kutyái ugattak... -.-) Most a heti 2-3 séta megvan, de nyáron akár minden nap tudom őket vinni. Olyan környéken lakom, ahol leszólják a kutyasétáltatókat sajnos :( Mit tegyek?
2013. jún. 1. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

a kutyáid nyugodtak, jólneveltek? esetleg ha elmegy valaki a házatok előtt ugatnak mint a veszedelem?


ha az első kérdésre "nem" a másodikra pedig "igen" a válasz akkor bizony nem elég.

2013. jún. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
napi egy séta minimum kell kert ide vagy oda. a másik embert meg egyszerűen szard le
2013. jún. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Szabina Oroszi válasza:
100%
Szólj rá hogy ők is maradjanak csöndbe, vagy ne hallgassd meg!!
2013. jún. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 sippara ***** válasza:
100%
Mi van a kertben, ami ilyen jól szórakoztatja, szellemileg és fizikailag fárasztja a kutyákat?
2013. jún. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Medve.
2013. jún. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Valletta ***** válasza:
Attól függ, mennyit foglalkozol velük otthon, mert a kertben is ugyan úgy döglik a kutya, mint a lakásban, max. ha kilát, akkor nézelődik. Ha otthon napi szinten fél-egy órát vannak foglalkoztatva mind szellemileg, mind fizikailag, akkor meglesznek séta nélkül is, bár a séta nagyon fontos, így ha van lehetőséged, feltétlenül vidd el őket. A leírást viszont nem értem, mert ha az utcán ugatnak a kutyáid, azzal kezdeni kell valamit, viszont ha másé ugat, azt nagy ívben le kell szarni.
2013. jún. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

utolsó, én így értelmeztem a kérdezőt: sétáltak a kutyájával, elmentek egy kerítés előtt nyugodt tempóban, a kerítés mögött valószínűleg nem sétáltatott kutyák elkezdtek ugatni, és a tulajdonos a kérdezőre szólt rá, hogy haladjon, mert felébred a gyereke. Én ilyen esetben mindig visszaszólok, felháborítóan udvarias hangnemben, hogy amíg az utca közterület, és az én kutyám egy hangot nem ad ki, addig egy szava se lehet.

Kérdező, sajnos nálunk is így van, amikor sétálni megyünk, csak ilyen utcákon jutunk ki, de ez ne érdekeljen titeket. Ha minden nap ráérsz, akkor menjetek, ez jót tesz neked is és a kutyáknak is.

2013. jún. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Annyit sétálj vele, amit hosszú távon is biztosan be tudsz tartani.
2013. jún. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7-es! Igen így értettem :)


Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld pacsi! :D

2013. jún. 1. 15:54
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a napi 1-2 sétát jobbnak tartom. De kinek hogy...


A kutyasétáltatókat sok helyen nem szeretik sajnos, nekem is léptem nyomon beszólnak, hogy menjek már, mert ugat a kutyájuk. Újabban csak annyit szoktam mondani, hogy "Na ne mondja! Majd akkor szóljon, ha nyávog!". De a kedvemtől függ. Fordított helyzetben én a saját kutyáimat csitítom, nem pedig a kutyasétáltatókat.

2013. jún. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!