Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Én vártam tőle túl sokat?

Én vártam tőle túl sokat?

Figyelt kérdés

Kiskutyámmal két oviba is járunk: az egyik egy kicsit 'poroszosabb' Budakalászon, a másik a nagy hírneves Népszigeti Kutyasuli.

Azt vettem észre, hogy a kettő közt vannak különbségek, és igazából a poroszos javára...a népszigetiben akik ott vannak az ovis foglalkozásokon, szinte teljesen elveszika gadzi szerepkörét, és tök beszabályzottnak érzem magam, hogy én nem szedhetem le a kutyát a sajátomról, csak ha ők szíveskednek észrevenni és leszedni. Egy-két feladat se tiszta, hogy mit miért csinálnak másképpen. Úgy vettem észre ez a tökkezdő gazdáknak remek, dehogy kicsit túlságosan az oktatótól függnek.

Kinek milyn tapasztalata volt itt az ovis foglalkozással?

Az iskolánál is ennyire az oktatótól függnek majd a gazdik?



2013. jún. 1. 13:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű:válts sulit.

Én a Népligetbe jártam a mostani kutyámmal,meg voltam vele elégedve.

Nem kell bérletet venni,és ott is jól érzik magukat a kutyák.Aztán van az Aquincumi kutyasuli,agility és flyball is van és igen jó.

2013. jún. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszi:) de oviba járunk még csak.
2013. jún. 1. 17:23
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy alkalomból nehéz messzemenő következtetéseket levonni, de ami nem fekszik neked, azt nem kell erőltetni. Van választék bőven, biztosan találsz az elvárásaidnak megfelelőt. Esetleg ha valami nem tetszik, meg lehet beszélni az oktatóval is. Lehet, hogy ő pontosabban tud válaszolni a kérdéseidre, mit itt látatlanban olyankok, akik csak hallomásból ismerik az iskolát.
2013. jún. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!