Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség a törpe tacskó...

Mi a különbség a törpe tacskó és a sima tacskó között persze ha van ilyen!?

Figyelt kérdés
Kaptam a páromtól egy tacskó kölyök kutyit de nem vagyok benne biztos hogy fajtatiszta pedig ő úgy hozta nekem hogy az. A füle hosszú az ami hasonlít rá most kedden 9 hetes lesz hosszú a lába és tacsihoz képest magas! Akitől hozva lett az esküszik rá hogy fajtatiszta és azt mondta hogy "most van a nyúlánk korszakába" igaz e lehet?

2013. jún. 1. 14:05
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Csatolok képeket a segítséghez!


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. jún. 1. 14:18
 2/21 anonim ***** válasza:
nem tacsi.
2013. jún. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
ez nem tacsi...
2013. jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
:'( Ez 100% ????? A képeket nézték???? Sírok :'(
2013. jún. 1. 15:03
 5/21 anonim ***** válasza:
nem linkelek képet, mert hosszadalmas. Keress rá gugliban: Tacskó képek.
2013. jún. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a segítséget :(
2013. jún. 1. 15:14
 7/21 anonim ***** válasza:
Ne bánatoskodj. Egy tündéri kis kölyök van a képen. Szeretni való , mindegy, minek nevezed.
2013. jún. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ennek egy hosszú története van mert mi ajándékba kaptuk a Bogyót mert ez a neve de mi pénzért kértük de kiestünk 2 alomból is és engesztelés képen hozta ajándékba az ismerős! Nagyon szeressük velünk alszik tündéri meg minden de még is csalódottak vagyunk mert valóra válhatott volna egy régi álmom! Szerintem így már elég-érthető a felháborodottságunk!
2013. jún. 1. 15:32
 9/21 A kérdező kommentje:
De ez nem befolyásolja a viselkedésünket felé ő attól már ugyan úgy a mi kiskutyink ha fajtatiszta ha nem :)
2013. jún. 1. 15:34
 10/21 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy "nem igazi" tacsi, a jelleme még lehet az. Nekem is egy tacskó keverékem van, és a jelleme az teljesen tacskós, csak a külleme nem.
2013. jún. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!