Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség a törpe tacskó...

Mi a különbség a törpe tacskó és a sima tacskó között persze ha van ilyen!?

Figyelt kérdés
Kaptam a páromtól egy tacskó kölyök kutyit de nem vagyok benne biztos hogy fajtatiszta pedig ő úgy hozta nekem hogy az. A füle hosszú az ami hasonlít rá most kedden 9 hetes lesz hosszú a lába és tacsihoz képest magas! Akitől hozva lett az esküszik rá hogy fajtatiszta és azt mondta hogy "most van a nyúlánk korszakába" igaz e lehet?

2013. jún. 1. 14:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Jééééézus de aranyos:)))

Figyelj, teljesen érthető, ha csalódott vagy... De amit egy tacsiban szeretni lehet, az benne is megvan, nézd meg azt az ari fejét, fülét:)

Lehet erdélyi kopó vagy pincher a másik szülő. De végülis mindegy, mert iszonyat aranyos, szeressétek nagyon!:) Ha a tacsi volt az álmotok, 1-2 év múlva attól még vehettek egyet mellé játszópajtinak!

2013. jún. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Igen nagyon aranyos és nem adnánk senkinek de mindegy már nem is érdekel hogy tacsi vagy nem mert attól még a miénk és imádjuk! Örülök hogy ennyi embernek tetszik a Bogyi!
2013. jún. 1. 16:35
 13/21 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés ezen az oldalon megmarad.

Ha időnként felteszel ide egy képet, ahogy nő a kicsi, biztosan a válaszolók szívesen fogadnák.

Egészséges, hosszú kutyaéletet kívánok neki!

2013. jún. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen a jó kívánságokat!
2013. jún. 2. 07:53
 15/21 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de én nem igazán értem a felháborodottságotokat. Azt értem, hogy te fajtatiszta tacsit szerettél volna, de basszus, se törzskönyv semmi, a kutyán is egyértelműen látszik, hogy keverék, valószínűleg egy nevenincs szaporítótól van, mégis mit vártál? Azért, mert valaki azt mondja, hogy fajtatiszta és ilyen egetverő marhaságokkal etet, hogy "most van a nyúlánk korszakába" még nem kell elhinni.

Nem baj, talán ebből most tanultok és legközelebb figyelmesebbek lesztek (vagy za ismerősötök, akitől kaptátok).

A kutyus aranyos, enyhén tacskó jellegű keverék, megérdemli a szeretetet és biztosan benne is sok örömöt leltek majd. :) A szaporítót viszont cseszd le, mert ez nem fajtatiszta kutya. Mondjuk sokra már nem mentek vele. De rettentően pofátlan ember lehet, mert ezen a kutyán annyira látszik, hogy nem fajtatiszta, hogy még egy kisgyerek is megmondaná. De szépnek, egészségesnek tűnik, ha szerencsétek van genetikailag is rendben van és nem kell majd orvoshoz járkálnotok vele csak amennyit más kutyával is mennétek.

2013. jún. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
hát ez szenzációsan aranyos kutyus :) nagyon szép. a többit előttem elmondták. szerintem szebb is mint egy tacskó.
2013. jún. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönjük a dicséreteket! Már nem számít mi így is nagyon szeretjük!
2013. jún. 6. 08:42
 18/21 anonim ***** válasza:
Hát ez a kiskutya nagyon édes szerintem is, bár nem tacsi. Mi is hoztunk egy tacsi keveréket, róla megmondták az előző gazdijai, hogy tacsi-keverék. Viszont teljesen úgy néz ki (most kb 4-5 hónapos) mint egy fajtatiszta tacsi, szokták is mondani, amikor sétáltatjuk, hogy milyen aranyos tacskó, fajtatiszta, igaz? és amikor mondjuk hogy nem, akkor azt mondják ők annak nézték. Teljesen tacsis :) És a ti kutyusotok pedig tündéri :D elhoztátok volna ha tudjátok hogy keverék? Mert ha nem, akkor inkább örülj, hogy egy ilyen hazug embertől hoztatok kutyát :DD mondjuk legközelebb érdeklődd meg :)
2013. jún. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Igen elhoztuk volna akkor is csak minden vágyam egy fajtatiszta volt! De már nem számít! Már jó nagy és nagyon eleven! Okos és ragaszkodó! Holnap lesz 12 hetes :D Nem bántam meg mert még soha senki nem várt így haza mint ő először össze vissza nyal majd bosszúból hogy itthon maradt jól megharapdál! :D A kedvenc időtöltése az ablakpárkányon üldögélés! xD Különleges kutya! Rossz szokása a cipők papucsok ágyneműk széttépése na olyankor tépem én is a hajam! Mikor szidom az ágy alábújik és onnan magyaráz! Kijelenthetem hogy tényleg különleges! Egyedül nem eszik csak a gazdikkal és csak azt amit mi is! Még szotyizni is tud! XD Röviden ennyit a Bogyiról!
2013. jún. 24. 13:38
 20/21 anonim ***** válasza:
Tudsz róla képet feltenni, hogy milyen most? :D Annyira megnézném, és szerintem mindenki :)
2013. jún. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!