Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarországon komoly bullterr...

Magyarországon komoly bullterrier tenyészet?

Figyelt kérdés

Tudnátok segíteni , hogy itthon milyen komoly bullterrier tenyésztőket találok ?

Independent kennel ismerem , de sajnos ott túlságosan drágának találok egy kutyát , amit tudnék szánni a kutyusra , az maximum 100 ezer forint , törzskönyv nekem nem muszáj ,viszont a kutya eredete legyen igazolva a szülők által , lehetőleg szűréseket biztosítsák , chipp esetleg stb.

Úgygondolom 100 ezer forint elegendő ilyen elvárásokhoz.

üdv.


2013. jún. 1. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát az Independentet írtam volna,de látom,hogy ismered.Szerintem ha van 100ezred egy kutyára és beszélsz velük,kaphatsz onnan egy nem kiállítási minőségű kölyköt.Színhibás,esetleg foghibásat.Vagy ha kiállítási minőséget szeretnél,akkor lehetséges,hogy érdemes lenne még egy kicsit gyűjtögetni a meglévő pénzhez.Nem tudom pontosan náluk mennyi egy kutya.
2013. jún. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A Moonflower kennel is jó, de ott sem kapsz 100 ezerért kölyköt.

Ha jó kennelből szeretnél, de nincs rá sok pénzed, érdemes barátkozni a tenyésztőkkel, hátha valahol születik egy fog hibás/szín hibás kölyök. Ha pesig nem, még akkor is elképzelhető, hogy társtulajdonba kaphatsz egy ígéretes kölyköt, akivel majd kiállításra kell járnod.

2013. jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kíváncsiságból, az Independentnél mennyi a legolcsóbb kutya?
2013. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!