Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám bele lépett egy méhecsk...

Kutyám bele lépett egy méhecskébe valószínű megcsípte, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Ecetes vízbe beleállítottuk kb 1-2 percig,tovább nem bírtuk lefogni..alig lép rá a lábára..


orvoshoz elvigyük vagy nem szükséges?


emberi kálciumot(pezsgő tabletta) lehet neki adni?

kutya fájdalomcsilapítónk van,abból adtunk neki..


2013. jún. 1. 15:12
 1/7 kelta válasza:
Hideg borogatást rakjak a lábára. Az jó a duzzanatra. Viszont ha nem enyhül holnap esti akkor vigyétek át orvoshoz
2013. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi,bekötöttük hideg vizes fáslival..most alszik..

fullánkot nem tudtuk kivenni,mert vhol a mancsai között van,és már a lábát alig akarta engedni,hogy megfogjuk,amíg a fáslit raktuk rá a száját be kellett kötni,alig bírtam az 5kg-os kutyát lefogni..kapott kutya fájdalomcsillapítót,nem tudom használ-e vmit..

2013. jún. 1. 16:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyámat a múltkor a szeme mellet csípte meg, elég ronda lett. A doki kalciumot adott neki. Két nap múlva már nem is látszott.
2013. jún. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
néztük a mancsát nincs bedagadva csak fáj neki..
2013. jún. 1. 17:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy méhcsípés?
2013. jún. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

kiszedtük a fullánkot nem is a talpában volt,hanem az egyik ujján,igen biztos az volt,láttuk..


de már jól van,rálép rendesen a lábára és nem nyöszög ha tapogatjuk:)

2013. jún. 1. 18:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jobban van :)
2013. jún. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!