Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezért feljelenthetnek?

Ezért feljelenthetnek?

Figyelt kérdés

Teganp elhoztam egy 5 éves kutyát egy családtól . ( nekik nem volt rá idejük szóval uj kazdit kerestek . )

Éppen kint voltunk a kertben mikor baratom hazajött es a kutya meg kirhonat a nyitott ajtón . Ugye meg uj kutyus , mi meg uj gazdik , így nem hallgatott rank es eltűnt.

Hívtam a gazdajukat , szerencsére a kutyusban van csip . Ma telwfonalt az előző gazdi , hogy megvan a kutyus , egy menhely hívta őket . Mennek felvenni , de hogy ebből következmények lesznek.

Tudom , hogy hibás vagyok , de az kapu csukva volt ahogy a baratom jött be , úgy a kutya sprintelt ki. Most mit tegyek ?


2013. jún. 1. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
egy ejnye-bejnyén kivül semmilyen következménye nem lesz. Máskor jobban figyeljetek.
2013. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, előfordul. Pontosan erre van a chip :) Legközelebb majd jobban figyelsz, meg addigra már elfogad téged gazdának, nem fog elszaladni. Semmi okod bűntudatra.
2013. jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg még annyi lehet, hogy a felmerülő költségeket Neked kell megtéríteni.
2013. jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat . :)
2013. jún. 1. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!