Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés
1-2 hete folyamatosan meg akar szökni.Eddig sosem ment ki a kapun de még ha nyitva is volt,most pedig a legkisebb réseken is kipréseli magát. És ha ki is ment anno akkor ha szóltam neki akkor megállt mostemg futhatok megállás nélkül utána utcákat...és ezen a héten olyan 2-3 napja szinte nem alszik,folyamatosan az ajtóban áll gondoltam pisilnie kell de ahogy kiviszem ahhoz a lyukhoz fut ahol ki tud menni..Kezdek félni,olyan más lett most ez nagyon hülyén hangzik de mintha nem ugyanaz a kutya lenne:D Mit csináljak és mitől lehet ez? (westie)

2013. jún. 2. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs ivartalanítva, akkor kanos/tüzel. Ha ivartalanítva van, akkor sejtésem sincs. :)
2013. jún. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fiú kutya,és igen ivartalanítva van.:)) Most is itt ugrál az ajtónak meg kaparja az enyémet,de röpke 1óra alatt már vagy 15-20-szor kivittem egyszer sem pisilt csak ki akart menni..:( szobámba meg nem engedhetem be,mert anya kinyírna:D jaj :((((
2013. jún. 2. 00:12
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg a szobából hallom hogy nyüszörög és :'((((((((
2013. jún. 2. 00:17
 4/6 anonim válasza:
ha ivartalanítva van,akkor is lehet "kanos". a kutyánk is ivartalanítva van, de a lány kutyát ugyanúgy próbálja..
2013. jún. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ivartalanítva van, akkor nem lehet "kanos".

Mennyit sétáltatod? Lehet, hogy csak unatkozik....

2013. jún. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Biztos nem lehet kanos ha ivartalanítva van? mert járkál erre egy kóbor lány kutya az után futna mindig ma vettem észre
2013. jún. 2. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!