Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek jó ennivalók egy 8 hetes...

Ezek jó ennivalók egy 8 hetes kiskutyának?

Figyelt kérdés
8 hetes Cane Corso manónak Animonda Gran Carno Junior konzerves kaja és Acana Puppy Large Breed száraz kaja jó lesz?
2013. jún. 2. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Konzervet nem adnék neki max egy kanállal a szárazra. A tápértéke a legtöbbnek szinte semmi, viszont drága.
2013. jún. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én acana helyett a halas taste of the wild-ot adnám inkább
2013. jún. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
konzerv helyett ha legközelebb főzöl valami húsos kaját vagy sonkát stb, annak a levét ha leöntöd (de ne legyen még nagyon sós, nagyon fűszeres). Le is lehet fagyasztani, ráönte a tápva le se lehet róla majd vakarni a kutyát.
2013. jún. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A gran carno szerintem nem gyárt juniort.Mivel "100%" hús van benne,nem is lehet különbség a konzervek között.Amúgy én is azzal etetek.Néha húst kap helyette,de mi még a hétköznapi kaját is menüben rendeljük,mert annyi időnk sincs,hogy itthon főzzünk valamit.Kivéve hétvégén.Így egyszerűbb a konzerv.


Ha bevált az Acana,akkor szerintem maradhat,de hasonló árfekvésben én Orijen Red-et adnék neki.Ahhoz nem kell konzerv se.

2013. jún. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Acana az egyik legjobb. Tényleg. Annál már csak az Orijen Red a jobb.

A konzervet tényleg csak ízesítésre használd, jól írták: tápértéke zéró, csak íze meg szaga.

2013. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért az Animonda Gran Carno,nem a 100 Ft-os Simba konzerv.Nézzetek utána,mert egész jó dolgok vannak benne.

Ettől függetlenül nem állandó jelleggel adnék neki.Heti párszor raknék a kajájába,de nem mindig.A fő táplálék a száraz táp.

2013. jún. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!