Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxer felvezetésével kapcsolat...

Boxer felvezetésével kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés
Amikor már lementek az alakzatok néha szoktak egy körbe állni és akkor néhány boxert elkezdenek acsarkodtattni egymásra ez mire jó?
2013. jún. 2. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Esetleg azt tudom elképzelni, hogy így a kanok jobban kihúzzák magukat, bár ezt én eléggé gusztustalan dolognak tartom. Ha az ember kiállításra megy a kutyájával, akkor legalább olyan szinten nevelje meg, hogy a többi kutyára ne jelentsen veszélyt. Mi van, ha elszakad a póráz, vagy elejti a pórázt a gazdája?
2013. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A pihent agyúak kitalálták, hogy ilyenkor feszül be szépen a kutya. Így mutatja meg a legszebben magát.
2013. jún. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 zsuzsabazsa ***** válasza:

Azt, hogy szebben mutassa magát azt máshogy kell elérni.

Nem normális dolog főleg kiállításon egymásra acsarogtatni a kutyákat. Egy ilyen helyen szerintem visszatetsző is.

2013. jún. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!