Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a kutya milyen fajta?...

Ez a kutya milyen fajta? (Nagyon, fontos)

Figyelt kérdés

Egy számomra nagyon kedves személy mutatta ma ezt a képet, a képen látható kutya , milyen fajta?

Nagyon szeretne egy ilyet, s gondoltam meglepem vele. Nagyon fontos lenne , ő sem tudja milyen fajtájú sajnos. Örülnék minden tipp-nek, esetleg konkrét válasznak, [A kép ] [link]


link2 : [link]


Remélem kapok rá választ, tényleg nagyon fontos lenne



2013. jún. 2. 21:03
1 2
 1/11 görbe bözske :) ***** válasza:
Corgie kölök.
2013. jún. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
ajándékba senkinek nem adunk kutyát, még akkor sem, ha szeretne..
2013. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy, én ha megtudom a fajtáját, felkeresek 1 tenyésztőt , s oda elviszem azt a személyt akire gondoltam :) ő kiválasztja a kedvencét, én meg fizetem :)
2013. jún. 2. 21:10
 4/11 Valletta ***** válasza:
57%
Tenyésztő nem fog adni ajándék kutyát, olcsó kutyát (= óriási anyagi és emocionális rizikót) meg pláne nem adunk ajándékba. Ha olyan nagyon szeretne, majd vesz magának, ha nem vesz, annak meg megvan az oka. Én is szeretnék nagyon sok mindent, sokféle kutyát és más állatot is, de ha hirtelen megkapnék belőlük akár csak egyet is, nagy pácban lennék mind időbeosztásilag, mind anyagilag.
2013. jún. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Welsh corgi kölyök, nem sok tenyésztő van magyarországon.
2013. jún. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vegyél neki egy kölyköt (Walesi corgi).De előtte nyomozd ki,mennyire van felkészülve a kutyatartásra.Elég makacs fajta,kicsi,de egyáltalán nem öleb.Borsos ára van.150 alatt nem fogsz találni.Én örülnék,ha meglepnének egy kölyökkel a kedvenc fajtámból...:D
2013. jún. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az anyagiak nem számítanak most, a világ végére is elmennék neki 1 ilyen kutyáért, (van elég szabid ideje rá, s pénze is az eltartáshoz)
2013. jún. 2. 21:22
 8/11 anonim ***** válasza:
hát ez igazán csodás :o)) .....
2013. jún. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
aww...nekem is vegyél egy ilyet:)
2013. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Most mit fikázzátok a kérdezőt? Végre valaki, aki nem csak úgy ad ajándékba egy kutyát, hogy az illető nem is tud róla, hanem elviszi normális tenyésztőhöz, stb. Sajnos nagyon kevés ilyen ember van, mert sokan úgy gondolják, hogy az ajándék attól ajándék, mert a másik személy nem tud róla. Baromság.
2013. jún. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!