Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaukázusi farkasölő kutyán...

Kaukázusi farkasölő kutyán már 1éves! Pár hónapja kezte el hogy éjjel nappal ugat, már nem tudunk mit csinálni vele, és sosem fárad el! Már nem lehet elviselni! Képes a falat is ugatni! Mit csináljunk vele?

Figyelt kérdés

2013. jún. 2. 22:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ez is csak olyan, mint a "farkaskutya". Azért ettől függetlenül értjük, hogy miről van szó.
2013. jún. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Látom páran kiforgatják a válaszaimat vagy csak nem értik meg!!! nincs egész nap bezárva a kutya családi házba lakunk és egész nap kint van az udvaron futkozhat ott is kedvére amennyit akar!! sétálni kitudjuk vinni a természetbe és ki is visszük nem ki van kozmetikázva a válasz!! a természet ott van a kertünk végében úgy hogy oda ki szoktuk vinni kel is tudjuk engedni porázon sincs ott sem úgy hogy tényleg tud futkosni!!! a szomszéd a már nem egyszer feljelentet minket a kutya miatt!! nah de mindegy még probálkozunk és ha nem lesz más veszünk neki valamit vagy állatorvostól kérünk tanácsot!!!
2013. jún. 3. 19:57
 13/16 anonim ***** válasza:

Érdekes az agyi fárasztás részre nem reagáltál... :oP Klikker képzés, tudod...

A másik h mit kérdezel állatorvostól? Az állatorvosok max a gyógyításhoz értenek, a kutyakiképzéshez nem. Azt meg tudja mondani mennyiért műti ki a kutya hangszálát.

2013. jún. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Most kamaszodik. Foglalkozni kéne vele illetve neked is meg kéne tanulnod nevelni úgy általában a kutyákat, illetve neked is idomulni hozzájuk.

Hiába írnám le századjára azt a közhelyt hogy olvass el egy könyvet, tölts le egy pdf-et a netről, úgy sem foglalkoznál vele.

Falkaszerepet kéne tisztázni ki parancsol kinek, következetesen nevelni, rendszerességet vinni az életébe, akár nevelés játék, akár etetés séta.

Tapasztalatból mondom, nem hiszem hogy avval a kutyával rendesen van foglalkozva és mégis ilyeneket csinál.

Rossz az értékítéleted úgy gondolom, pl az hogy a kutya rohangálhat a kertben, az semmit nem jelent, mert te sem állnál neki rohangálni a lakásban ha mozgásra van igényed.

Egyáltalán megnézted már hogy mit ugat, miért, mikor?


Valószínűleg unatkozik, egyedül van, ti meg nem foglalkoztok vele megfelelően.

2013. júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

* Azon már meg sem lepődök hogy összevissza írják a nevét.

Mint előttem is írták ezek hozzáköltött nevek.

A kaukra a medveölőt szokták mondani, de elhiheted nekem hogy önmagában egy kutya sem fog se medvét, se farkast legyűrni.

Ha pontosak akarunk lenni maradjunk a Kaukázusi juhásznál.

2013. júl. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
megváltok tőle mi??? szánalmas vagy! akkor énis váljak meg tőle mert nekem is 1 éves kaukázusim van és ugyan ezt csinálja.? ugat éjjel nappal. És nem azért mert nincs vele foglalkozva! sétáltatva van játszva van vele, ráadásul még 1 kutya van mellette, sőt képzeld! az enyim is kap enni rendesen! de ez azért is van mert valószínüleg nem foglalkoztok vele eleget, és ez ilyen korban természetes! majd elhagyja idővel ezt is(gondolom én) De ha nem engem az se érdekel. Én már megszoktam h ugat állandóan és engem nem zavar egyáltalán! a szomszédod meg hiába jelentget fel! semmit nem ér el vele! mit csinál a rendőr? felköti a kutyát? vagy ad neked 1 büntetést? Nagy cucc! kifizetem! a szomszéd meg vegyen füldugót és nem hallja!
2013. szept. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!