Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sátorozni jöhet velem a kutyám?

Sátorozni jöhet velem a kutyám?

Figyelt kérdés
Magyar vizsláról van szó egy 8-10 fős baráti társasággal akarunk sátorozni(ha az idő engedi) A kutya jól megvan idegenekkel is és örülnék ha jönne ő is. Nincs abban semmi ha elviszem? (nem etikailag gondolom hanem a kutya szempontjából, hogy jól érezné e magát)
2013. jún. 3. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy jól érezné magát! Egyrészt a kutyának ott a legjobb, ahol a gazdája van, másrészt jobban szeret természetközelben lenni, mint falak között, szóval élvezni fogja nagyon. És persze az sem utolsó hogy ilyenkor a gazdival alhat a sátorban :)

Én mindig magammal viszem a kutyámat ha sátorozni megyünk, sokkal jobb neki velem a szabadban, mint otthon nélkülem.

2013. jún. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha 100%, hogy melletted marad, és akkor sem csámborog el, ha alszol, vagy nem figyelsz. Mivel vadászkutya, még jobban oda kell rá figyelni a természetben, ha szagot fog, úgyis menni fog utána.
2013. jún. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nem feltétlenül megy a szag után... ha jól van képezve és jól van vele foglalkozva.


Attól függ, amúgy hogy miről szól a társasággaal a sátorozás. Mert ha arról hogy minden este berugtok/délután akkor nem biztos hogy olyan jó neki.

2013. jún. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát felnőtt emberek vagyunk szóval iszunk is de nem az a szétcsapjuk magunkat dolog. Ha ébren vagyok és figyelek rá tuti nem csámborog el éjszaka meg a sátorban elvan. Szóval akkor nem tenne neki rosszat akkor viszem, köszi
2013. jún. 3. 08:50
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
A társaságod véleményét kérdezd, ne az itteni idegeneket. Ha mindenki kedveli a kutyákat, nem zavar senkit a jelenléte, akkor vidd.
2013. jún. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó mond valamit. Ha közös sátrad van valakivel, akkor mindenképp érdemes rákérdezni. Én tényleg imádom a kutyákat, de nem szeretnék így együtt aludni eggyel, főleg nem máséval.
2013. jún. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy nem etikai értelemben gondoltam, hanem a kutya szemszögéből. Ha a barátaimtól kérnék engedélyt akkor biztos nem egy kutyás topikban fogom megkérdezni. Kétszemélyes a sátram szóval egyedül fogok bent aludni, el se fér benne az ember kényelmesen ketten.
2013. jún. 3. 11:18
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Az a lényeg, hogy a többiek is jól meglegyenek a kutyáddal, mert ha valaki véletlenül fél tőle, vagy esetleg kicsit becsiccsentve elkezdi heccelni, vagy óvatlanul játszani vele, abból lehet baj. Hiába tűri jól a kutyusod az idegeneket, ha valamelyik véletlenül megijeszti, vagy valami... Az én kutyám is végtelenül emberbarát, és egy mozdulatból megérti, hogy maradjon mellettem, meg minden, de nem vinném magammal ilyen mókához.
2013. jún. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze ezt meg fogpm velük beszélni, de mindenki látta már a kutyust és őgy tudom szeretik is.
2013. jún. 3. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!