Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb kistermetű kutya?

Figyelt kérdés
Kanadába költözünk a családdal,és odakint szeretnék venni a házba egy kiskutyát,persze ölkutya félét,amit nem nehéz de nem is könnyű gondozni,és persze Kanadában is ismerik. Szóval ha tudtok írjatok már nekem pár dolgot a kutyagondozásról,és ilyenekről. Jah és arról is hogy milyen kutyákat ajánlotok.

2013. jún. 3. 18:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha kis zsebcirkálót akarsz, akkor:

Yorkshire Terrier

Westie

Tacskó

Chihuahua

Pincser

Ilyesmi kis kutyák. :)

2013. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:

Mopsz :)

[link]

Annyira edesek :)

Vagy foxi esetleg? Simaszoru, azzal nincs sok gond.

agriakennel.hu

Remelem tudtam segíteni ;)

2013. jún. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Mopsz!
2013. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

nem bántani akarom az elsőt, de az általa felsorotl fajták azok, amiket élből el kell vetni. terrierek, kotorékebek stb. divatkutyák lettek, mert kicsik és cuki, vagy mi. abszolút nem szobacirkálók, csak ezt egyesel elfelejtik... aztán csodálkoznak, ha probléma van.

nem értem, ha valakinek nincs konkrét ötlete, nincs egy (reális) álomfajtája, akkor miért nem jó neki egy egyszerű kis keverék. én egy menhelyi kis kutyust ajánlanék, ott biztosan találtok megfelelőt!

2013. jún. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
ja meg második... a foxi is, baromi jó családi kutya, elvan ölben, fekszik egész nap... nemde...?
2013. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 mokkagyerek.blogspot ***** válasza:
Cairn terrier, nekem ilyen lenne:) Mondjuk terrier, szóval lehet meg kell küzdeni picit a makacsságával, de én eddig csak jókat olvastam róla.
2013. jún. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Első válaszoló hát azért pincsit meg ilyeneket nem akarok,de a tacsit ismerik? Amúgy én a foxiról azt hallottam hogy eléggé ugatós meg rossz kutya. A Yorkin én is gondolkodtam,meg még a Bolognesen és Havanesen.
2013. jún. 3. 19:21
 8/23 anonim ***** válasza:
uszkár, kis olasz agár, bichonos
2013. jún. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Esetleg havanese? Nagyon játékos, vidám, aki szeret a gazdi mellett lenni. Könnyen tanítható, lehet vele túrázni, kirándulni.
2013. jún. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Shih-tzu
2013. jún. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!