Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért lehet ilyen furcsa a...

Miért lehet ilyen furcsa a kutyánk?

Figyelt kérdés

Napok óta nagyon furcsán viselkedik. Össze vissza futkozik laposkúszásban, vagy hát úgy, hogy összehúzza magát, egyik helyről a másikra gyorsan, mintha menedéket keresne magának. Szomorú a tekintete, behúzza a farkát. A járólapon mintha nem tudna lefeküdni, mintha szétcsúsznának a lábai, aztán gyorsan összekapja magát és inkább csak ül. Pedig eddig is mindig így feküdt el a járólapon, tehát úgy értem, hogy ilyen csúszós felületen.. Álmából egyszer csak felugrik és elkezdi kaparni a szőnyeget, mintha lyukat akarna ásni magának vagy nem tudom... ránézünk és látjuk, hogy mintha nem lenne tiszta nála valami...Volt állatorvosnál, szerencsére a nővérem ott dolgozik asszisztensként, vettek tőle vért, megvizsgálták, de nem gondoljuk, hogy szervi baja lenne, bár az eredmények még nem érkeztek meg. Soha senki nem bántotta, sőt inkább el van kényeztetve, imádja mindenki, lelki trauma nem érhette, el nem tudom képzelni mi lehet ez..

Valaki esetleg...?

Köszi előre is


2013. jún. 4. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik mintha valamit érezne...


Családodban nem beteg senki?

Nem laktok ártérben most hogy a Duna emelkedik?

Nem ijedt meg mostanság vihartól?

2013. jún. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy eleget foglalkozol vele? És nem a babusgatásra gondolok! Séta, tanulás, játék ?
2013. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez félelmi reakciónak tűnik, a kérdés hogy mitől fél!?
2013. jún. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem beteg senki (legalábbis én nem tudok róla...)

A Dunától nagyon messze lakunk.

Vihar nem volt nálunk mostanában hálisten.

Napi 3szor sétál, úgyhogy az rendben van, tanulgatni nem igazán szoktunk vele, de hát már 6 éves, ez valahogy így alakult..a játék viszont minden nap megvan.

Tőlünk biztos nem félhet, hiszen mondom soha nem bántottuk, meg rajtunk kívül sem senki. Az előbb megint kifutott innen a székem alól aztán egy pillanatra megállt leült hirtelen elkezdte szagolgatni a fenekét, meg mintha nem tudná normálisan kinyújtani, használni a hátsó lábát, azért fut így "összekuporodva". Vagy a fenekével lehet valami?:S már tényleg nem tudom mire gondoljak..

2013. jún. 4. 17:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Sosem késő elkezdeni a tanulást! Egy 6 éves kutya is nagyon simán meg tud tanulni dolgokat. Lehet, hogy nehezebben, de képes rá! Fáraszd le agyilag is, sokkal hatásosabb, mint a testi fárasztás. Lehet, hogy segítene neki, ha koncentrálnia kell, és javítaná az agyi keringését is.
2013. jún. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mondjuk, ha volt állatorvosnál nem biztos, hogy aktuális lesz a kérdésem, de: Bűzmirigye meg lett nézve? Vagy mikor volt neki tisztítva? Elképzelhető hogy a feszítő érzés miatt kapkod hátra, ezért húzza be a farkát stb
2013. jún. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most hogy volt egy földrengés, nem azt érezte?
2013. jún. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!