Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám meghalt, tényleg...

A kutyám meghalt, tényleg ennyire nevetséges vagyok?

Figyelt kérdés

Az én legjobb barátom "Lepke" nemrég hunyt el.

14 éves volt és nagyon beteg méhrákja volt. Vele

Nőttem fel es én neveltem az utolsó napokig. Amikor

meghalt nem birtam tovább és halkan sirni kezdtem

közben simogattam amig lenem csukta végleg a szemét.

Az egészet végig látta néhány ismerősöm és másnap kinevettek.

Általában nem vagyok ilyen érzékeny de eszembe jutottak a régi

emlékek vele kapcsolatban.. Szerintetek is nevetséges ez az egesz

hogy egy állatot megsiratunk? 17/F


2013. jún. 5. 00:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%

Nem! Ez egy természetes dolog, ha valaki olyat vesztünk el, akit szeretünk.

Inkább az ismerőseid a nevetségesek, hogy nem bírják felfogni, hogy mit éreztél.

Nagyon sajnálom a kutyádat, és kitartást:( az ilyen kreténekkel meg ne törődj, mert semmit sem érnek emberileg

2013. jún. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%
ha esetleg ugy döntenél hogy lesz még valaha kutyád: az ivartalanitással meg előzhető a méhrák.
2013. jún. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagy nevetséges. Aki azt gondolja egy szívtelen ember,és még soha nem szeretett igazán.
2013. jún. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Ne érezd magad kínosan. Végre egy fiú aki nem szégyell kutya miatt sírni. Légy erős, kitartás! Részvétem. :/ 20L
2013. jún. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%

Vannak, akik sohasem fogják megérteni, milyen értékesek az állatok. Számukra ők nem érző lények, a telefonuk elvesztését előbb megsiratják. Sajnos sokan ilyenek, és megértem, hogy bánt. Ettől vagy ember, hogy téged meg tudnak érinteni ezek. Talán egyszer ők is megértik, és jobb emberré válhatnak.

Én minden állatomat megsirattam, még a halva született egereimet is, mondjuk én lány vagyok :)

Csatlakozom az előttem szólóhoz, ha legközelebb lenne még kutyád, ivartalaníttatsd, és megelőzhető a baj. És ha mégis történne vele valami, sirasd meg, mert szeretted. :)

2013. jún. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%

Dehogy nevetséges. Még felnőtt férfiként is nyugodtan hullathat az ember pár könnyet ilyen esetben, ez teljesen normális.

Én még a szeretteim elvesztésénél sem szoktam sírni, mégis teljesen normális és szép (leszámítva a fájdalmat és hogy amúgy egy szomorú helyzetről van szó) dolognak tartom.

Buta, érzelmileg (is) éretlen emberek akik kinevettek, ne foglalkozz velük - nem érdemes. Részvétem.

2013. jún. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%
Nem te vagy nevetséges hanem azok akik gúnyt űztek belőled. Ne is foglalkozz velük!
2013. jún. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
hát sajnálom hogy ilyen ismerősökkel áldott meg az élet. én 28 éves vagyok. amikor műtét előtt altatták a kutyámat, pusztán azért mert láthatóan szegénykém nem igazán tudta mi történik vele még én is elmorzsoltam nem egy két könycseppet. ráadásul gyáva mód ki is mentem, mert ezekután a többit nem is tudtam volna végignézni se! a párom azóta is felhánytorgatja nekem hogy megfutamodtan és nem maradtam velük bent, de még ő is bevalotta férfi létére hogy bizony marhára sajnálta a kutyát. és könnyes volt azért az ő szeme is. és csak egy műtétről beszélünk. ha évek múltán el kellene búcsúznunk ettől a "nyomitól" hát az tuti hogy nem tudnánk mi sem végignézni "csak úgy". napról napra csak jobban szeretjük. családtag, nekünk is az életünk része.
2013. jún. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
91%

egyáltalán nem vagy nevetséges!! nekem 2 éve halt meg a kutyám,és még mindig nagyon hiányzik..:( ha eszembe jut,szinte mindig elsírom magam.:( Ő mérgezésbe halt meg..Igen..Nagyon kedves szomszédjaink vannak..(y) én nem vele nőttem fel,de volt egy időszak,amikor mondhatni csak Ő volt nekem,és senki más. Leehet,hogyha Ő nem lett volna akkor mellettem,akkor már én sem lennék itt. Nem kellettek szavak,elég volt,hogy akkor mellettem volt..Persze ezt akkor még nem értékeltem annyira..Még kisebb voltam akkoriban..De nagyon szerettem.. És kimondhatalanul hiányzik.:( (most is sírok) És őszinte részvétem a kutyád miatt! sajnos tudom,hogy milyen elveszíteni..:( és ne foglalkozz azokkal,akik ezért kinevetnek. Ők még biztos nem éltek át hasonlót,de ha majd egyszer átélik,akkor megtudják hogy milyen érzés,és kétlem hogy Ők nm fogják megsiratni az elhunyt állatukat..

15/L

2013. jún. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
En masfel eve vesztettem el a 14 eves kutyamat akit kicsi kora ota neveltunk szerettunk es a csaladunk resze volt egy igaz barat. Mikor meghalt keptelen voltam abbahagyni a sirast 28 eves fejjel. Az a sok szep emlek nekem is elojott amit vele eltunk at es amit kaptunk tole. Mai napig nem tudok elkepzelni masik kutyat magam mellett. Akik nem ertik ezt a szeretetet es kinevettek nagyon erzelemszegeny emberek es csak sajnalni tudom oket. Kozted es a kutyad kozott igazi baratsag volt es ezt mar senki nem veheti el toled, a szivedben mindig is ott lesz. 29N
2013. jún. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!