Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erről mi a véleményetek?...

Erről mi a véleményetek? Csinálnátok ilyet a kutyátoknak? Mit és milyen fajta?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 5. 05:38
 1/9 A kérdező kommentje:

És erről?

[link]

2013. jún. 5. 05:51
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
biztoshogynem. A kutya nem kiegészító, nem plázacicus, hogy a szőrébe borotváltassak cukcsi kis mintácskákat, vagy strasszocskákat rakosgassak a fülikéjére..
2013. jún. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe sem jutna, nem fogok bohócot csinálni bellőle.
2013. jún. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A mi kutyakozmetikusunk is csinál ilyet... Én biztosan nem csináltatnék ilyeneket a kutyámra, de azt mondom, ha valaki ilyet akar látni a kutyáján, akkor csináltasson.

Amíg a kutyát nem zavarja, nem okoz fájdalmat vele, akkor vezesse le így a feltűnési viszketegségét.

2013. jún. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
a straszköves nem tetszik, de a szőrborotválós dolog nem olyan vészes.(nem kéne) de nem háborodnék fel ha ilyet látnék. Sőt talán még mosolyognék is egyet rajta.
2013. jún. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 compactegon ***** válasza:
ugyanaz a véleményem, mint Diesel-nek. minden a bizniszről szól sajnos, és ebből a kutyák sem kivételek. a szőr pinkre festése, és a bohócra nyírás nekem már kirva sok.
2013. jún. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyesmi nyírást régen, mikor falkával vadásztak csináltak a kutyáknak, azonosításképp. De így semmi értelme.
2013. jún. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sadie válasza:
Huh... hogy miket ki nem találnak... :D A szőrnyírás még csak hagyján, de ezek a sztrasszok... :/ Én nem csináltatnék ilyet a kutyusomnak, az biztos! Szerintem zavarná a kutyát is, de nekem sem tetszene, nevetségesnek találom. Az Én kicsi pónim c. mese jutott az eszembe ezekről a szőrbe nyírt mintákról, azoknak a lovacskáknak voltak ilyen-olyan jelecskék a popsijukon. :D :D A kutyusok is tisztálkodnak, dörgölőznek, ill. hemperegnek, meg nyalakodnak... nem lehet túl jó nekik. Ez is csak egy újabb divat-őrület, a kutyakozmetikusok biztosan jól keresnek majd velük, hála a sok mániákusnak, hát egészségükre. :) De se értelme nincs, se nem szép. :P Nincs ezzel baj, de ha valaki ilyet csináltat a kutyusának, az vigyázzon, ha az utcára megy: vagy nevetség tárgya lehet, vagy meglincselik az állatvédők. :D És akkor még ott vannak szerencsétlen állatok...
2013. jún. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A borotválás is zavarja a kutyát. Az állatorvosunk leborotválta a kutyánk hasát (valami oknál fogva), és első pár napban, amikor elkezdett nőni a szőre úgy viszketett neki, hogy nagy sebeket kapart ki a hasán. :(

A strasszok meg még rondák is.

2013. jún. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!