Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi tápot rendeljek?

Mennyi tápot rendeljek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van nekem egy 3 hónapos labradorom és neki szeretnék tápot rendelni.

A Purina Pro Plan-t (bárányos) nagyon szereti és olyan selymes a szőre mint egy jól tartott macskának.

Nagyobb mennyiséget szeretnék rendelni 28kg és hogy ezt szerintetek rendelhetem mind bárányosba vagy esetleg egy csirkéset és egy bárányosat?

A lényeg ráun-e a kutya a kajára vagy sem? :)

Vagy csak egyszerre egy nagy zsákot vegyek (14kg)?



2013. jún. 5. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:

nem un rá, fölösleges váltogatni.


Ha esetleg el kezd válogatni/nem eszi meg amikor megkapja akkor elveszed tőle a kaját és kész. Legközelebb eszik majd.


Arra figyelj hogy ne legyen előtte egész nap a kaja. és hogy mindig legyen fris vize

2013. jún. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ingyenes a kiszállítás, akkor szerintem felesleges egyszerre sokat rendelni.

De valószínűleg nem fog ráunni, egy egészséges kutya falja a tápot, nem áll le gondolkozni, hogy megegyem, vagy ne egyem :)

2013. jún. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Olyan probléma nincs, hogy előtte marad a kaja :D Megvan a fejadagja mert méltó a labrador névre szinte bármennyit befalna ha rajta múlna. :)

2013. jún. 5. 09:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Szrintem nyugodtan vehetsz a bárányosból 2 zsákkal. A csirkést egyenlőre hagyd, mivel alergiát okozhat. Nállam még nem fordúlt elő hogy megunták volna, igaz nem is hagyom őket válogatni.
2013. jún. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is retrieverem van es en is pro plannal etetek. Nyugodtan rendelj nagy kiszerelest belole, ugy joval gazdasagosabb.
2013. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!