Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak gennyes méhgyúllad...

A kutyámnak gennyes méhgyúlladása volt és azóta vizelettartási problémája van nem ugat levert kedvetlen de viszont az étvágya jó. Orvosi ellen őrzés alatt áll. Hogyan segíthetnék rajta?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Mikor volt műtve? Az első néhány napba nem csoda ha kedvtelen, a vizelett tartási probléma is előfordúl de általában elmúlik. Biztosíts neki nyugalmat, de ne pátyolgasd sokat.
2013. jún. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Első te hol olvastad hogy műtve volt?

Kérdező a doki mit mond ?

2013. jún. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocs tényleg nincs irva. De valahogy természetesnek tünt hogy gennyes mi mást csinálnának vele?
2013. jún. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*gennyes méhgyulladásnál műtik
2013. jún. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül műtik méh gyulladásnál. Nekem volt a kutyámnak,és gyógyszert antibiotikumot kapott! :)
2013. jún. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Megveregetném annak a dokinak a vállát, aki gennyes méhgyulladás után nem ivartalanítja a kutyát...
2013. jún. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

A gennyes méhgyulladást normális ember és normális orvos is műtetti...Komolyan,már régóta nem tudok meglepődni semmin az embereknél,de most megint sikerült...

Eddig a rekordot a 6 ellésből 6x császározott angol bulldog tartotta,annak is gratuláltam.

2013. jún. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vidd vissza az orvoshoz, és ragaszkodj hozzá, hogy azonnal ivartalanitsa. Ráadásul gyógyszer ide-vagy oda, vissza fog térni a gyulladás. Ez egy nagyon szemét dolog. Igy viszont 2 nap alatt helyrejön a kutya, és nem lesz vele semmi probléma. Higyj nekem. nekem az egyik gyönyörű szukám félidős vemhesen kellett műteni, akkor volt , ráadásul zárt gennyes méhgyulladása. habár nekem is felajánlották a gyógyszeres kezelést, de én ugy döntöttem műtét, mert a szuka élete fontosabb. és nem a szomszéd Buksitól várt kölyköket, hanem egy orosz kantól.
2013. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
IVARTALANÍTÁSSAL!!!
2013. jún. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!