Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalatok, vélemények!...

Tapasztalatok, vélemények! Mit gondoltok az ARANYVÖLGY-MENTI Yorkshire Terrier Kennelről?

Figyelt kérdés
Rendes, megbízható tenyésztő? Egészséges kutyákat tenyészt? Tényleg van rájuk garancia? Meg az érdekelne még hogy írták a honlapon hogy minőségi kutyák. Ez olyan mint a génhibás "mini" és "extra mini" yorki?

2013. jún. 5. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A minőségi annyit jelent hogy nem gagyi hanem minőségi. Szerintem írj nekik, tedd fel a kérdéseidet. Normális tenyésztő ad garanciát a kutyára, főként fajta jellegű betegségekre.
2013. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kiállítási célra szánod a kutyát akkor nem igazán ajánlanám nem sok eredményt elért kutyájuk van, nemzetközi kiállításokra meg nem is járnak, de ha hobbi kutyust szeretnél bátran vedd fel velük a kapcsolatot, nekem az oldaluk alapján szimpinek tűnnek fel vannak töltve az eladott kiskutyák is, egyedül csak azt nem szeretem ha minőséginek hírdetnek kutyákat, ha valóban minőségi azt látod a kutyára nézve, és a minőség mindenkinél mást jelent!
2013. jún. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem járatnám kiállításra, hobbi kutya lenne!
2013. jún. 6. 12:00
 4/5 anonim válasza:
Nem rendelkezik nagy múlttal, a Fenyőligeti kennelről sem találni semmit a neten! Képek alapján elég nagynak látszanak a kutyái! A minőségibb yorkit akarsz vegyél ismertebb kennelből sztem.
2013. aug. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is inkább elsőként hobbi célra ajánlom a kennelt. Van rájuk garancia és nem az a célja a tenyésztőnek, hogy rád sózza az adott alomból megmaradt kutyáit. Ha az adott alomban nincs olyan kutyus, amilyet te szeretnél, akkor inkább azt javasolja, hogy várjál inkább egy másiki almot. Nincsenek nagy kutyusai, közepes vagy inkább kisebbek vannak neki. De nagyon jó és erős csontozatú kutyusai vannak, ami szerintem egy ilyen törékeny fajtánál nem utolsó szempont. Nekünk már a második kutyusunk van tőlük. Ha már meg van a babád tőlük, akkor bármilyen kérdéssel és segítséggel nyugodtan fordulhatsz hozzájuk. Én csak ajánlani tudom őket! Vagy még az Aleziyork kennelt ajánlom bátran.
2015. jan. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!