Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám pár órája elkezdett...

A kutyám pár órája elkezdett furcsán viselkedni. Gubbaszt és remeg, nem tudom felemelni, valahogy a lábai nem engedik, teljesen merevek. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Emellett eszik, iszik rendesen, nincs külső sérülése. Csak az udvarban tartózkodott.

Adtam neki vitamint, meg cukros tejet.



2013. jún. 5. 19:05
1 2
 1/17 anonim válasza:
Azonnal vidd el az állatorvoshoz.
2013. jún. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Már csak holnap tudom.
2013. jún. 5. 19:11
 3/17 anonim válasza:
Hát ha túléli! Próbálj meg felhívni egy állatorvost, és kérj tanácsot bármelyiket hívhatod. Mondd el részletesen mi van a kutyával.
2013. jún. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Az én kutyám így pusztult el. Játszott beverte az oldalát, nemsokkal elkezdett remegni és teljesen meg volt feszülve. Kiderült belsővérzés, és 12 óra szenvedés után el kellett altatni. :((( Szóval szerintem azonnal kér tanácsot egy szakembertől.
2013. jún. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Csak akkor van megfeszülve, amikor fel akarom venni és csak időközönként remeg.
2013. jún. 5. 19:26
 6/17 A kérdező kommentje:
Most nyugodtan alszik, látszólag semmi baja. Remélem holnapra rendbe jön.
2013. jún. 5. 19:30
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
most komolyan nem lenne jobb megelőzni a bajt és felemelni a telefont és hivni tanácsért a dokit? nem pedig azzal jönni hogy csak akkor remeg meg feszül ha..... nem tudom mit kell ezen még gondolkodni...
2013. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
És ha tudom mi a baj, azzal előrébb vagyok? Most nem tud kijönni az állatorvos, csak holnap tudom elvinni/kihívni.
2013. jún. 5. 19:34
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Akkor miért is tettél fel kérdést??
2013. jún. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
hát mondjuk igen mert lehet mond olyat hogy teis tudsz segiteni, hameg az orvos ugy gondolja az elmondotak alapján veszélybe van az állat élete akkor kimegy... legalábbis nálunk igy müködik...ott nem tudom
2013. jún. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!