Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Főtt csirkefarhátat ehet e...

Főtt csirkefarhátat ehet e kistestű kutya? Nem törik szálkásan?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos a főtt farhát szálkásan törik. Én nem javasolnám. Viszont az járható út, ha megfőzöd és a hús részt kézzel lefejted a csontról.
2013. jún. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ha nagyon szétfőzöm?
2013. jún. 6. 13:31
 3/7 anonim ***** válasza:

A farhát nem üreges csont,így nem törhet szálkásan!


Nálunk több kutya is kapni szokott,kicsitől a nagyig,nincs probléma vele.

2013. jún. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem törik szálkásan! Nyersen is mehet neki minden féle csont úgy egyaltalán nem törik egyik sem szálkásan kivéve disznót nem ehet nyersen semmilyen formában!
2013. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én utálok farhátat adni nekik,nem is nagyon szoktam, mert szerintem főve is és nyersen is nagyon élesen törik.
2013. jún. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyezzünk ki abban, hogy a csirkefarhátban vannak olyan részek, amelyek bizony ha eltörnek akkor szúrhatnak. Ezt mindenki akkor tanulja meg és látja be, ha megtörténik a baj. Addig amíg nem okoz gondot a kutyánál egy-egy ilyen rész, addig az az isten, hogy a csirkecsont semmi kárt nem tehet. A farháton gyakran rajta hagyják (sokszor eltörve) a hollóorrcsontot ami bizony már engem is szúrt meg.


Úgy hogy csak figyelmesen a csirkecsonttal, ő a te kutyád nem másé.

2013. jún. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A bordák is gyakran szúrnak rajta mert el lettek törve a hentesnél.
2013. jún. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!