Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 3 és fél honapos...

Van egy 3 és fél honapos beagle kutyusom és kék a szeme. Mitol lehetseges ez? Esetleg okozhat valami kellemetlenséget a jovoben? Elore is koszonom a valaszokat.

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 15:32
1 2
 1/15 anonim válasza:
Genetikai hiba. Semmi hatása nincs az állatra,sok kutyánál előfordul (egyre többnél ahogy én vettem észre,és nem a huskyra gondolok). Ha nagyon aggódsz,a legközelebbi orvoslátogatásnál nézesd meg a szemét, de tudtommal nem lesz vele probléma.
2013. jún. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

nekünk is beagle kutyunk van és az egyik szeme kék.

Elvittük dokihoz mert teletömték a fejünket a nagy kutyások hogy ezek az egyedek egyik szemükre nem látnak de a doki azt mondta nincs semmi baj.a kék szeme miatt a tenyésztésben nem vehet részt mert nem elfogadott a kék szem a fajtánál de semmiben nem gátolja a mindennapjaiban.

ugyan ugy lát mint a barna szemével.

Minket mindig megbámulnak de ez legyen a legnagyobb baj :)

2013. jún. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 sippara ***** válasza:
A látását nem, de a hallását érdemes megnézetni, egyébként semmi problémája nem származhat belőle - mármint azon kívül, hogy úton-útfélen meg fognak titeket állítani, hogy milyen különleges a kutyus :) Sok boldogságot hozzá!
2013. jún. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom a valaszokat. Azert nagyon megnyugtato, hogy nem mi vagyunk az egyetlenek kék szemmel. A bamulast mar mi is megtapasztaltuk :)
2013. jún. 6. 19:40
 5/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem lesz baja, bár a kék szem általában hajlamosabb betegségekre. De nem normális dolog ha a beaglenek kék szeme van ilyen csak szaporítóknál fordul elő.
2013. jún. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen,ezt én is hallottam, hogy hajlamosabb a betegségekre. A szaporitoval pedig egyet értek, onnan van. De azt hiszem, ha mar megszuletett az a szegeny kiskutya, joga van a tisztességes élethez és nem érdemli, hogy utcara keruljon. De ez mar masik kérdes, koszonom a valaszt!
2013. jún. 7. 09:43
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen ez nagyon szép gondolat, de sajnos pont emiatt virágzik még mindig a szaporítás mert ha megveszed akkor az neki jó és legközelebb csinál ugyan ilyen almokat.
2013. jún. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A kutyust igen, megvettem, majd az allatvedoknek jeleztem a dolgot. Ok intezkedtek, a kan kutyak azota sterilizalva lettek, ugy tudom.
2013. jún. 7. 12:37
 9/15 anonim ***** válasza:

Második vagyok!

A mi kis kékszeműnk az utcán volt kikötve egy keritéshez egy madzaggal és a párom hozta haza.

Biztos szaporìtótól volt de ő is érdemel egy szép életet ha már a világunkba csöppent szerintem.

2013. jún. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nyilván egy kidobott kutya esete teljesen más. Hát én biztos vagyok benne, hogy annál a szaporítónél most is ömlenek a kölykök,állatvédők ezzel nem tudnak mit csinálni.
2013. jún. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!