Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek minden yorki...

Szerintetek minden yorki ilyen okos "alapból" vagy ő azért okosabb, mint az 'átlag'?

Figyelt kérdés

Elnézést a megfogalmazásért,szebben nem tudtam.

Rá gondolok:

http://www.youtube.com/watch?v=POTzWpITEjw

http://www.youtube.com/watch?v=M21V3jIUgnA

Van még nagyon sok videója,csak úgy kiválasztottam kettőt.


Szerintetek ha valaki foglalkozik annyit a kutyával,mint ez a lány akkor megfogja tudni ezeket tanítani a kutyának vagy ez a kutyus okosabb vagy mondjuk úgy fogékonyabb?


Amúgy iszonyú édes,szerintem!:)



2013. jún. 6. 18:00
 1/4 görbe bözske :) ***** válasza:
72%
Nem okosabb , csak sokat foglalkoznak vele. Ha jól hallom klikkerrel tanítják ami csodákra képes(bármilyen kutyánál)
2013. jún. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nagyon üügyes, de hogy lehet egy kutya ilyen kicsi????? 7 hónaposan ez már kb a kifejlett méret lehet. jézusom!
2013. jún. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nem okosabb ,foglalkozáson múlik minden!

én is rengeteget foglalkozok bichonommal több mint 20 trükköt tud,húgom alig foglalkozik az ő kutyájával szegény az ül és feksziken kivül mást nem tud

2013. jún. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A yorkik eredetileg munkakutyák voltak, tehát tenyésztésüknél nem a küllem, hanem a jó jellem volt az elsődleges, innen ered elevenségük, tanulékonyságuk, könnyű taníthatóságuk és minden, ami általában a terrierekre jellemző. A mai küllem-központú tenyésztés ellenére nagyjából megőrizték a jó tulajdonságaikat, és aki eleget foglalkozik velük, nagyon sok mindenre megtaníthatja őket. Nála ezt különösen korán kezdték el, ami jó, mert a kiskutyák különösen gyorsan tanulnak.
2013. jún. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!