Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » ProPlan bárányos, vagy lazacos...

ProPlan bárányos, vagy lazacos tápja jó lehet egy csirke és valószínűleg gabona allergiás kutyának?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg valaki tud ajánlani tápot, ami max 1200 Ft körül van?

Dog chow bárányost kap most ettől nem jött elő durván az allergiája (vakarózgat, de nem lett kiütéses, mint ahogy a csirkésektől szokott), plussz még a végtermék sincs rendben.

Kennel's bárányosától semmi tünet nem jött elő (se vakarózás, se piros folt), csak nem akart hízni. Majdnem dupla annyit kellett belőle adnunk, ahhoz hogy gyarapodjon, pedig nem nagy mozgásigényű.



2013. jún. 7. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Esetleg ezeket próbáld ki.

2013. jún. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nálunk ez vált be:


Brit Care Hypo-Allergenic Salmon All Breed Salmon & Potato 12 kg


és itt vettem:


[link]


(csirke+szója allergia)

2013. jún. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a 2-es vagyok, bocs, nem néztem, h. az előző válaszban ugyanezt a tápot írták :)
2013. jún. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! Fressnapf-ban vagy az AlphaZoo-ban lehet ezeket venni?
2013. jún. 7. 12:05
 5/12 anonim ***** válasza:
Sajnos csak rendelhetőek. Petissimo, dogshop, zoofast, országosan vállanak szállítást. Csak egy helyet láttam pesten is ahol van a XVIII. kerületben.
2013. jún. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

[link]

Lehet először ezt próbáljuk ki, elviekben ez is jó lenne.

2013. jún. 7. 13:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, aztán kiderűl. Szerintem van esélye hogy jó legyen.
2013. jún. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a lazacos pro plannal etetjük a csirkeallergiás kutyámat és bevált. Ez a Brit táp mánia egy gyakori kérdéseken terjedő divat, ez most a menő, de természetesen bármelyik másik közép/felső kategóriás táp jó, amiben nem találhatóak meg az összetevők, amikre allergiás a kutya. Komolyan, néha úgy érzem, a brit gyár fizet az itt kommentelőknek a reklámért...
2013. jún. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Maxitabi ***** válasza:

A pro plan bárányos összetétele:19% bárány, kukorica,dehidratált szárnyasfehérje,kukoricaliszt, kukoricakeményítő-liszt, rizs (8%)...... Nem is folytatnám.

Ha valóban csirkeallergiás??!!

A lagtöbb más húsos táp is csak ízesített sajnos (halas, marhás stb), alaposan meg kell nézni az összetevőket!!

Valóban csirkementes: acana pacifica, orijen 6 hal v red, earthborn holistic ocean, (bár ezek ára magasabb),taste of the wild sierra mountain v pacific stream, cibau fish and rice,dado fish and rice, bozita robur bárány és rizs,nutra nuggets lamb meal and rice,azp adult sensitive,almo nature bárány és rizs (de csirkeolaj van benne..

A joserának sajna mindegyikében van csirkezsír..

2013. jún. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

PRO PLAN ADULT SENSITIVE

LAZACHÚSSAL ÉS RIZZSEL


Összetevők

Lazac (20%), szárított lazacfehérje, kukorica, kukoricaglutén-liszt, rizs (11%), kukoricadara, állati eredetű zsiradék, hidrolizátum, szárított cukorrépa-apríték, ásványi anyagok.


Se gabona, se csirke.

2013. jún. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!