Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon beteg a kutyám? Vagy...

Nagyon beteg a kutyám? Vagy csak megsértődött?

Figyelt kérdés

Levert és alig érdeklődik irántam. Mikor hazajöttem a szokásos üdvözlés helyet, nekem kellett odamennem a kert végébe hozzá, hogy felhívjam a figyelmét. Akkor idejött, de nem riszálva mint eddig, hanem lehajtott fejjel, lassan, és nem egyből felém jött, mintha meg akart volna kerülni.. :S Rossz volt, mert mintha félt volna tőlem úgy éreztem, pedig soha nem bántottam.

Reggel nem evett egy falatnál többet. Utána én iskolába mentem, anyám még próbálkozot kajával, állítólag abból se evett semmit. Mászkál, felfigyel a dolgokra, de nem eszik, rossz kedve van, be van lassulva.


4 napja nem vittem sétálni (nem írom h miért), azalatt nyüszögött szeretett volna sétálni, anyám viszont nem hajlandó foglalkozni vele. Lehet, hogy csak ez a baja? Vagy a kutyák nem így gondolkodnak, és tényleg rosszul van? :S


2013. jún. 7. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb a valószínűsége, hogy valami betegség lappang benne. Netán babézia.
2013. jún. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vidd orvoshoz, abból baj nem lehet. Szerintem is betegség van emögött, és ahogy írták, rengeteg a kullancs, simán lehet babézia is. Ha az, és nem kap imizolt, akkor 2-3 nap alatt elpusztul.

A babézia jár ilyen tünetekkel.

2013. jún. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Betegség lehet, én a helyedben azonnal rohannék vele a dokihoz, mert a kutyákat nagyon hamar el tudja vinni egy-egy betegség:(
2013. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is beteg. Pont így viselkedett az enyém is amikor babesiás volt. Vidd orvoshoz, de ne este, vagy holnap, hanem most azonnal!
2013. jún. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Beteg!Orvos!
2013. jún. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztosan betegség. A séta hiánya miatt nem így viselkedne, hanem pont hogy meg lenne őrülve és tele lenne energiával.
2013. jún. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az enyémnek ugyan ilyen "tünetei" voltak. Orvos megnézte és semmi baja nem volt, csak szeretethiányos volt, de azért tényleg nem árt, ha megnézi egy doki.
2013. jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kutyák nem tudnak megsértődni.Ezek egyértelműen betegségre utaló jelek.


Vidd dokihoz.

2013. jún. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!