Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ki vigyem egy...

Szerintetek ki vigyem egy hosszabb sétára a kutyát?

Figyelt kérdés
Terrier keverék kutyusom van és mára beterveztem egy hosszabb sétát. 3 körül indulnánk és maradnék vele 1-2 órát. Viszont kicsit melegebb lett. 25fok ÁRNYÉKBA, de valamennyit lennénk napon is mivel el kell jutni az erdőig. Megbeszéltem már egy pár kutyással is így nem biztos, hogy mindenkinek jó lenne áttenni későbbre. De a kutyusom már olyan, hogy ha kisüt a nap akkor húzódik az árnyékba. Fürdeni pedig nem szeret.. Szerintetek elinduljak vele? Nincs még azért kánikula. Előre is köszönöm
2013. jún. 7. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
annyira ne legyen már életléptelen hogy ebben az időben csak árnyékba van meg.. 30fokba megértem de egy terierről beszélünk.. csak munka kutyák voltak nem is olyan régen.
2013. jún. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én simán mennék, meg megyek is ahogy hazaértem. Pedig az én kutyáim se szeretik a meleget de ez még nem vészes.
2013. jún. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amilyen szeszélyes az idő most, mire hazaértek már fázni fogtok :)

Amúgy el sem hiszem,hogy komoly a kérdés. Ráadásul egy terrier alapból szívós, hát még ha keverék :D

2013. jún. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez azért még nem olyan meleg. Én volt, hogy 36 fokban értem haza a kutyámmal, jól bírta, persze nem csináltam belőle rendszert :) Csak arra figyelj, hogy legyen nálad folyadék a számára és ne hevüljön túl. Tehát pihenjetek meg néha :)
2013. jún. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én biztos vinném. Nekem nyomott orrú kutyám van, akik köztudottan nehezebben viselik a meleget a többi kutyánál. Tavaly nyáron, amikor erdőben tettünk egy 10 km-es sétát, nem volt semmi baja, pedig meleg volt. Vigyél magaddal vizet, ha szomjas, itasd meg és ennyi.
2013. jún. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hosszabb séta az 1-2 óra??? :O

Meleg a 25 fok?? :O Hát akkor mitfogtok csinálni nyáron, csak üríteni megy majd??

Döbbenet.

Szerintem vidd. És ne csak ma, hanem minden nap. Nyáron is, esténként.

2013. jún. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1-2 óra az hosszú?

én ha hosszú sétát tervezek az 4-5 óra minimum :D

amúgy nincs kánikula, 30-35 fokba oké,hogy melege van egy kutyának,de 25 fok nem vészes egyáltalán!


(kistestű kutyáim vannak)

2013. jún. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó na!:) Nem is az, csak nem tudtam, hogy jól érezné-e magát?! De amúgy az 1-2 órás sétából 4 óra lett nekünk is, mert nagyon jól éreztük magunkat:)
2013. jún. 7. 18:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes, ez jár minden kutyának. :)
2013. jún. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!