Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye ez még nem feltétlenül...

Ugye ez még nem feltétlenül mérgezés?

Figyelt kérdés
Elvittem délután a kutyámat sétálni. Talált valamit, de ilyen kolbász bőr darabnak tűnt, amit lehúzunk a kolbászról. És lenyelte. Nem volt túl nagy darab..ez olyan 4 körül történt. Aztán jöttünk hazafele. Nem valami okos kutya még most tanulja a sétát meg ilyenek és hazáig nagyon húzott, de úgy, hogy már köhögött. Nem kérem a leszólásokat azért, hogy ilyen neveletlen stb...igen tudom az, de most nem ez a lényeg. Mikor hazajöttünk hányt, de nem sokat aztán vissza megette így megnézni se tudtam, de most kapott volna vacsit így nem nagyon volt benne kaja csak víz. Más baja nincs, ugrál, szaladgál az előbb kakilt az is teljesen normális, nincs hasmenése. Adtam neki tejet azt megitta és úgy látom, hogy várja a kaját, mert tudja, hogy ilyenkor kap. A hányás lehet attól, hogy húzott? Vagy mérgezés? (egy icipici darabot nyelt le csak belőle). Mit csináljak? Hívjam a dokit, vagy még ennyitől nem szükséges? Esetleg mit adjak neki? Előre is köszönöm!
2013. jún. 7. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy mérgezés lenne. A kutyáknál a hányás elég gyakori jelenség, nem feltétlen utal betegségre/ mérgezésre. Még akár a húzástól is lehetett. Ha nem levert, normálisan viselkedik, akkor semmi gond.
2013. jún. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én vagyok az aki nagyon felfújtam a dolgot. Azon a helyen történt már mérgezés és utálok ott elmenni és mindig annyira figyelek..ezért ijesztett meg nagyon a hányás. De nem úgy néz ki, mint aki rosszul van. Remélem nem lesz semmi gond:)
2013. jún. 7. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, inkább fújd fel, mint aztán baj legyen!
2013. jún. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, ahúzástól is lehet.Sajnos már nekem is volt rá példa
2013. jún. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!