Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Border Collie fajtamentés?

Border Collie fajtamentés?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon szeretnék egy border collie-t de menteni szeretnék, nem baj ha várnom kell akár 1 évet sem :).13 vagyok de volt már kutyám aminek agilityt tanítottam meg freesbe-t..de most halt meg...de majd valamikor szeretnék kutyut de gondoltam most elkezdek keresni...mert kb egy év múlva szeretnék de addig keresek fajtamentőket :)

2013. jún. 7. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Legjobb tudomásom szerint 2 csoport is foglalkozik ezzel a fajtával.

Ha jól tudom,"brit pásztorkutyák"címszóval.

2013. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 görbe bözske :) ***** válasza:
100%

Szia

van egy olyan szervezet hogy britpásztor fajtamentés. Itt van többek közt border is. Arra készülj fel, hogy nagyon kell tudnod, hogy ennyi idősen adjanak neked kutyát, de ha megkapod baromi jó lesz :)

Ha esetleg van valami kérdésed írj nyugodtan (nekem is innen van az egyik kutyám és tartom a kapcsolatot, együtt működöm velük)

2013. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1# : Melyik a másik?Mert lehetőleg kölyköt szeretnék és ott most 1 van az is 7 éves... =///
2013. jún. 8. 09:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Fajtamentőknél jellemzően nem kölyök kutyák vannak. nem mondom, hogy nem lehet 1000ből egy, de ők mentett felnőttek inkább.

Sima menhelyen lehet border keverék kölyök kutya. De az meg nem lesz ugyebár fajtatiszta, csak ránézésre fogják azt mondani, hogy a borderre hajaz.

2013. jún. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
na arra, hogy menteni való kölyköt találj, szerintem 10 évet is várhatsz.
2013. jún. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ohh..kár pedig menteni szerettem volna...de mind 1.Akkor marad az illatosút vagy a tenyésztő =//
2013. jún. 8. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!