Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normalis az, ha a kutya nem...

Dianalayla kérdése:

Normalis az, ha a kutya nem eszik ebben a melegben napkozben, es hany is egyszer ilyen habos barnas sargasat?

Figyelt kérdés
Tegnap ma is ugy jartunk, hogy elso setank reggel 10 korul volt, aztan hogy kicsit melegebb volt mar szerintem ezert nem is evett, jutalomfalatot se, de inni se ivott, aztan kovetkezo setanal 12-13 korul hanyt egyet ilyen sotetes habos folyadekot aztan nagynehezen sikerult megitatni hogy legalabb kioblitse a szajat mert magatol nem akarodzott inni, aztan gondoltam biztos eg a hasa vagy valami ilyesmi lehet akkor etettem vele par kanal natur joghurtot hatha az megnyugtatja kicsit a gyomrat. Enni csak este hetkorul evett egy keves jutalomfalatot aztan ra par orara keves kutyaeledelt. Ami miatt aggodom hogy ez a masodik nap, hogy ez tortenik, normalis ez? Vagy szerintetek mit kene csinalni ha ilyesmi tortenik? Vagy beteg lehet vigyem orvoshoz?

2013. jún. 7. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd dokihoz. Egyáltalán nincs olyan nagy meleg hogy amiatt ne egyen,de a hányás még akkor sem lenne normális.
2013. jún. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt pedig jegyezd meg, ha a kutya nem akar enni és hány is, nem jutalomfalatot nyomunk a szájába. És igen, orvos kell neki.
2013. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem volt meg ez a negyven fokos meleg, de sztem 25 fok es napsutes es aforro beton is mrlegnek szamit egy hosszu, dus feketeszorzetu kutyanal. Egyebkent azt is elfelejtettem hozzatenni, hogy azt az egy percet leszamitva ahol gyorsan konnyit magan, egeszsegesnektunik tehataz orra hideg es nedves, jatszana egesz ido alatt. Ma pl valamivel korabban reggel nyolckor vtunk lent , mondjuk ma nem is tuz igy s nap aztan evett is maregy konzerv kutyakajat es a vitamincsont ragokajat szoval nem hinnem hogy beteg lenne, es hetekig antibiotikumokkal kene tomni mert az semtesz neki tul jot. De azert koszi hogy valaszoltal
2013. jún. 8. 13:30
 4/4 A kérdező kommentje:
Amugy szerintem attol lehetett h kiprobaltunk egy ujfajta nedves kutyakajat pure kenguru meg lohusbol aztan eros lehetett a kis fyomranak mert amiota valtottunk nem hanyik de azert a biztonsag kedveert ha kimegyunk a melegbe tizpercenkent kapja a frissito flakon vizet a dus fekete bundajara
2013. jún. 21. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!