Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szibériai huskynál engedélyeze...

Szibériai huskynál engedélyezett a tricolor szin?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 7. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nem tricolor inkább a vörös és fekete egyvelege. De a kutya eredményein is láthatod hogy nem igazán tetszik a bíráknak.
2013. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
elvileg "Black white", gyakorlatilag nagyon érdekes színe van... szépen kivörösödött
2013. jún. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Á, csak követi a divatot: ombre! :DD
2013. jún. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nekem meg tetszik ez aszin, érdekes az biztos. A biróknak, hogy tetszik vagy sem leszarom.:D Nem az eredményeitől lesz egy kutya szép vagy kevésbé szép... Főleg a mai világban....

2013. jún. 8. 23:55
 5/9 anonim ***** válasza:
azért, a mai világban sok a laikus :)
2013. jún. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*azért, mert
2013. jún. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem azt mondta, hogy ez a kutya extra szép, én csak a SZINÉT mondtam, hogy tetszik meg érdekes. De a véleményem még mindig tartom, hogy nekem nem attól lesz egy kutya szép, mert mit tudom én hány champion cime van, mert azért a kiállitásokon is van elég sok érdekes dolog és nem épp mindig a legszebb kutya nyer, aki erre azt mondja, hogy nem igaz, az hazudik..:)
2013. jún. 10. 20:07
 8/9 A kérdező kommentje:
Aztán ez miatt nyugodtan lehet laikusnak tartani.:)
2013. jún. 10. 20:08
 9/9 Akiteki ***** válasza:
Ez nem trikolor. A fénykép csalóka. A feje tetején is sötétvörös, a testén pedig már elhalt a fedőszőr és megindult a vedlés azért világosabb. A vörös huskyk nagyon sokat változnak színben a vedlés állapotától függően.
2013. aug. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!