Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyökkutyának milyen húst...

Kölyökkutyának milyen húst főzzek és hogyan készítsem el?

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Pár percig főzd csak.Lehet csirke(pulyka)nyak, szárny, farhát nyesedék.4 lábú állat húsa jobb a kutyáknak, így marha, nyúl, kecske,ló, birka.Sertést viszont csak alaposan megfőzve szabad adni nekik mert halálos betegséget kaphatnak tőle ha nyersen vagy félnyersen adod, így én nm is szoktam.Én szoktam adni hozzá turmixolt nyers zölségeket nagyon szereti a kiskutyám.(7 hós)
2013. jún. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És valami fűszer kell bele vagy csak simán vízben főzzem?
2013. jún. 8. 07:48
 3/7 Maxitabi ***** válasza:
Semmilyen fűszer, tilos!!! És inkább csak forrázd le, mert ha sokáig főzöd, kifőzöd belőle a legfontosabb ásványi és ballasztanyagokat. Ill a csirkecsont főzve szilánkosan törik,azt azért nem adjuk nekik.
2013. jún. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
A szárnyasokat főzni sem kell (ha nem szeretnéd nyersen adni elég nyakon önteni egy adag forró vízzel, a főtt csontok sokkal keményebbek és szilánkosan törnek így nem a legjobbak), a disznót meg ajánlott átfőzni. Semmiféle fűszer nem kell hozzá. Ha plusszban szeretnéd ízesíteni, akkor a száraz húsokhoz adhatsz egy fél kiskanálnyi zsírt.
2013. jún. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor jól értem hogy fogjam a csirkeszárnyakat mondjuk, forraljak vizet egy fazékban és öntsem rá a szárnyakra, csak simán a vizet? Utána vegyem ki a szárnyakat a vízből, és ha meghűlt adhatom is neki oda? Egy 3 hónapos 13 kilós kutyának mennyit adjak ebből?
2013. jún. 8. 12:19
 6/7 anonim ***** válasza:

"Egy 3 hónapos 13 kilós kutyának"

Azta! Megnézted alaposanm kérdező? Biztos, hogy az kutya? :D

2013. jún. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen egy németjuhász. Pénteken mértem meg.
2013. jún. 10. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!