Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törzskönyveztetni szeretném a...

Törzskönyveztetni szeretném a kutyámat, fel is hívtuk a tenyésztőt akitől vettük, de ő sajnos azt mondta, hogy a kutyám szülei meghaltak és a törzskönyvük is elveszett mert költöztek, ilyen esetben mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 16:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kamu szaga van ennek a dolognak, de én nem értek hozzá. Csak fura hogy pont mindkét szülő elpusztult, elvileg annak meg kell lennie valahol a kivonatnak, mint az embernél, ha törzskönyvesek voltak.Nekem lovam van és azt is be kell jelenteni, és a lóútlevélbe is jelezni, sőt le is adni. Szóval kamuzik szerintem.
2013. jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Gyanakodni a sok "véletlen" miatt.
2013. jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Andizsuzsi ***** válasza:
95%
Vettél egy fajtajellegű keveréket és némi tspasztslatot jó pénzért. Vígasztaljon , hogy utólag nem lehet törzskönyveztetni.
2013. jún. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy kamu, de én attól még szeretnék törzskönyvet a kutyámnak,nincs más mód rá?
2013. jún. 8. 16:19
 5/25 A kérdező kommentje:
Kikérem magamnak nem keverék, fajtiszta spániel
2013. jún. 8. 16:19
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Mennyi idős ? Ha születéskor nem lett nekik lekérve a tk amúgy is húzós. De ha nincs is tk akkor semmi esély rá.
2013. jún. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%
Belinkelnéd a tenyésztőd honlapját? vagy a tenyészet nevét leírnád?
2013. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
3 éves
2013. jún. 8. 16:22
 9/25 A kérdező kommentje:
Berettyóújfalun vettük,a tenyésztők nagyon kedvesek, és az előbb megtudtam, hogy csak az apa volt törkönyvezett az anya nem, így még nehezebb.
2013. jún. 8. 16:25
 10/25 anonim ***** válasza:
94%

3 éves és most jut eszedbe a törzskönyv?? -.-

átvágtak csak fajta jellgű keveréked van, egy tenyésztő add törzskönyvet a kiskutyákhoz ha gazda kéri vagy sem akkor is!


3 év alatt pont mind2 szülő "meghalt" és a törzskönyv "elveszett"


szaporítótól vettél kutyát!

2013. jún. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!