Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van még benne bolha?

Szabinaaa *¤* kérdése:

Miért van még benne bolha?

Figyelt kérdés
A kutyám nemsokkal az oltás után kapott egy új nyakörvet, de azóta már elmullott jópár hét, szóval még fürdetve is lett és még mindig vakarózik elég sürün, már nem lehet elnézni. mit lehetne bolhák ellen?

2013. jún. 9. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen nyakörvet használsz? Biztos vagy benne hogy bolha van benne, és nem alergiás? Nállunk az expot vált be kulancs és bolha ellen is. Próbáld meg neostomosannal megfűrdetni, az elpusztítja a bolhákat, de a környezetet is fertőtleníteni kell mert a peték vissza fertőzhetik. Én insecticide 2000 használok a környezetre. Amikor megcsinálod a neostomosanos fűrdést ezzel fúj le mindent, majd egy hét múlva isméted meg a fűrdést és a fertőtlenítést. A második kezelés után 3 nappal mehet a csepp vagy nyakörv.
2013. jún. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bolhák ellen jó még plusszba a jó alapos porszívózás.
2013. jún. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem látod h tutira futkos benne akkor lehet más oka is mint bolha. Allergiás is lehet kajára is,attól is vakarózhat. De az is lehet persze h nem megfelelő amit vettél neki. Sajnos kevés olyan szer van ami manapság teljesen beválik.A foresto nyakörvről olvastam jókat.
2013. jún. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyik barátom járt úgy, hogy megvették a kutyának a párezer forintos, olcsó bolhanyakorvet, és szuperul bevált. Aztán lecserélték a drága, márkás nyakorvre, és már másnap bolha volt a kutyában. Nem lehet már teljesen megbízni semmiben :( Próbálj meg sokféle megoldást rá, hátha valami jó lesz :) de lehet nem is bolhás, csak a nyakorv zavarja, az egyik kutyánkkal ez van, séta alatt vakarja csak a nyakát, amúgy nem, és nem bolhás :)
2013. jún. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) de amúgy láttam, hogy bolhák!! :/ brna hoszúkás apró bogarak, és az tudom hogy bolha!
2013. aug. 11. 14:10
 6/6 anonim ***** válasza:
A bolhák jönnek mennek a világban , a nyakörvön kívül valamilyen por is használhat, ha engedi akkor naponta többször nézd meg a bolháit a szőrébe a körmöddel nyomd szét őket, a fekhelyének az anyaga is vonzzhatja őket,
2013. aug. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!