Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan neveljem meg kis...

Hogyan neveljem meg kis spánielemet?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kezdő kutyás, spánielem is volt már, de ilyen problémáim még nem voltak, mint most.4 hónapos kan kutyus, és ugrál, mindent szétrág, tépi a ruháinkat és bármit próbáltam idáig nem segített erről leszoknia.Mégis az igazi gond hogy harapdál, ha rászólok, fegyelmezem megkap, még finoman, de van egy 5 éves kislányom is akit szintén játék közben meg szokott kapni, vagy játékra invitálásként is megharapja vagy tépi a ruháját.Az ételt kiveszi a kezéből, játékokat is,állandóan morog, neki ez még játék de nem szeretném ha később esetleg ebből nagyobb probléma lenne. Mit ajánlanátok?
2013. jún. 9. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is spánielem van és ő is ilyen volt kiskorában, majd kinövi, de nekünk a kutyaiskola segített, szerintem te is vidd el kutyaiskolába és ott megtanítanak egy csomó mindent.A mi kutyasulinkban voltak külön órák a gazdiknak a nevelésről is.
2013. jún. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!