Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon egy kutya évek múlva is...

Vajon egy kutya évek múlva is képes megismerni az anyukáját? Ha igen akkor pl. csak szaglás alapján is? Vagy csak találkoznának? Vagy egyáltalán nem emlékszik rá?

Figyelt kérdés

2013. jún. 9. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha együtt vannak tartva mindig, akkor is egy idő után már nem mint a szülőjére gondol. Lehet, hogy megismerné, de nem tudná ki ő.
2013. jún. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi. Érdekes, és profi a válasz. Erre már évek óta kíváncsi voltam. Mivel ha hazamegyek attól az ismerőstől akitől a kutyusomat hoztam /és persze ott játszottam a mamával/, akkor a saját kutyusom mindig ugrál rám és szagolgat. De akkor lehet, hogy csak érez egy másik kutyát, de nem tudja, hogy az az anyukája volt.
2013. jún. 9. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az állatoknál nincs rokon nyilvántartás(családfa)Ezt csak az emberek szokták. Ott van domináns és alárendelt,ivarzó,és egyéb. Ezért van hogy "megismeri az anyját"már ha érted hogyan?(hátulról)
2013. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a kölyköt elválasztják az anyjától, mert gazdihoz kerül, és tegyük fel 2 hét múlva visszamegy , már akkor is más a szaga a kiskutyának. nem ismeri meg. nekem együtt nőtt fel anya és lánya, már itt az unoka is, és ők teljesen más viszonyban vannak az öreg szukával, mint azok a kölykök, akik látogatóba visszajönnek. Akikkel együtt van, szinte bármit hajlandó nekik elnézni, viszont a vendég kutyát rendre utasitja, hiába az ő kölyke, vagy unokája.
2013. jún. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!