Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát ajánlatok?...

Milyen fajta kutyát ajánlatok? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Sziasztok,szeretnék egy kis vagy Kis-közép termetű Kutyust.Milyen fajtájú kutyust ajánlatok?Kert van,naponta 2 szer tudnám vinni sétálni(2-2 órát,abból 1 óra intenzív mozgás),kert mellett,el tudom látni(oltások,élelem,ivartalaníts,chip,stb),napi 8 órát lenne viszont egyedül.Hétvégén kutyasuliba vinném.Jelenleg van már egy kutyusom,Német Spitz keverék fajtájú,3 éves múlt,jól szocializált,jól nevelt szuka kutya,ő kinti-benti.Fontos hogy nagy mozgásigényű legyen,könnyen tanítható és jól kijöjjön másokkal(beleértve kutyákkal is).Kölyök,felnőtt is,mindegy.Milyen fajta kutyákat tudnátok nekem ajánlani?Előre is köszönöm válaszaitokat!
2013. jún. 9. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg a sheltie ?:)
2013. jún. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Szia!


Nekem lenne egy kimondottan jó ajánlatom, viszont azt részletesen szeretném leírni.

Ezért szeretnék kérni egy privát e-mail címet, ahová elküldhetem a részletes leírást.

2013. jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
esetleg mudi, vagy border collie? De szerintem szinte bármilyen kis terelőkutya megfelel ennek.. Keress rá gugliban és rengeteg közepes termetű mozgás és munkamániás tanulékony kutyát fog kidobni.
2013. jún. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a Válaszokat mindenkinek,meg fogom nézni a fajtákat google-n ,kizárólag kis,vagy kis és közép termetű kutyus közöttit szeretnék :) De köszönöm :) Privát üzenetet fent írhatsz nekem :)
2013. jún. 9. 19:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Border Collie esetleg Beagle, Jack Russel Terrier.
2013. jún. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Beagle vagy Cocker Spaniel esetleg? De akar egy tacsko vagy egy foxi se lenne rossz, foleg ha tenleg napi 4 orat tudsz "intenziven" raszanni.
2013. jún. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Shetlandi juhászkutya? Nagyon barátságos és gyorsan tanul. Nekem 15 évig volt.
2013. jún. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
shelti és a border collie jó ötlet, de a jack russel nehezen tanul é néha makacs
2013. jún. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!