Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ebből azt gondolhatja hogy én...

Ebből azt gondolhatja hogy én is elhagyom ahogy az előző gazdája?

Figyelt kérdés
menhelyi kutyusom van pár hónapja, nagyon imádom, és ő is engem, mindig bujik hozzám és puszilgat, ha elmegyek otthonról pár órára és megjövök annyira örül nekem hogy meg se lehet simogatni mert annyira ugrál, szaladgál. de nekem ki kell mennem külföldre dolgozni, nekem nagyon hiányozna, és ha azt veszi észre a kutyám hogy kimegyek az ajtón, és nem jövök többé vissza, csak pár hónap, esetleg 1 év múlva akkor azt hiszi hogy én is elhagyom. és biztos nagyon szomorú lesz. lesz aki gondozza attól nem félek. mit kéne tennem? nem vihetem magammal.
2013. jún. 10. 10:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég nagy baj, hogy úgy fogadtad be, hogy már ennyi idő után sem tudod magadnál tartani. Szerencsétlennek újabb törés jön az életében. Már épp biztonságban érzi magát, amikor megint elhagyják. Kitolás vele.
2013. jún. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
50%

Az biztos, hogy ezekből a jelekből nagyon szeret. Mint egy ember. De az emberek is tudnak búcsúzkodni, igaz lehet nehéz lesz neki meg neked is, de ha igazán szeretitek egymást...

Majd megszokjátok! Nem tudsz mit tenni!

2013. jún. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

így tényleg felelőtlenség volt örökbe fogadni,valószínű ,hogy nagyon megviselné..

de ha olyanok foglalkoznak vele akiket ismer és szeret,talán akkor nem olyan vészes a dolog..ettől függetlenül ez egy menhelyi kutyussal nem fer..

2013. jún. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
0%

Az biztos, hogy ezekből a jelekből nagyon szeret. Mint egy ember. De az emberek is tudnak búcsúzkodni, igaz lehet nehéz lesz neki meg neked is, de ha igazán szeretitek egymást...

Majd megszokjátok! Nem tudsz mit tenni!

2013. jún. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egy kutya nem fogja felfogni, hogy a búcsúzkodás mennyi időre szól. Ha elmész reggel, este ugyanúgy várni fog, mint máskor. Egy darabig reménykedik, aztán feladja nyilván. Mostmár ez van, sokat nem tehetsz, hacsak nem oldod meg, hogy kividd magaddal.
2013. jún. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem gondoltam hogy ez lesz belőle. nem azért fogadtam örökbe hogy én is elhagyjam, igen olyanok gondozzák akiket ismer, és őket is szereti. nem tom magammal vinni, mert szálláson leszek, nem kertes házban. meg neki is meg kéne szokni az új helyet, igaz ha ott lennék akkor legalább nem hagynám el, de új országba vinni nem lenne jó ötlet ha csak nem kertes házba. tudtok valami ötletet adni nekem hogy semmi pénz nélkül hogyan vihetném magammal? jó lenne megoldani vhogy:(
2013. jún. 10. 10:49
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi pénz nélkül alapból nem jó ötlet külföldre menni. Egyébként szerintem a kertnél többet érne neki, ha nem hagynád el. De mondjuk ha ugyanabban a családban marad, mint eddig, csak te nem leszel, akkor még elmegy a dolog...
2013. jún. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
igen ugyanabban a családban marad, csak én rengeteget szoktak szeretgetni, labdázok is vele.lehet hogy hiányozni fog neki ez mind. biztos hogy sírni is fogok miatta, de szar anyagi helyzetben vagyunk, hogy ne vegyék el a házat ezért megyek ki, ha elveszik a házat akkor a kutya is megy vissza a menhelyre. én pedig azt nem fogok hagyni:!!
2013. jún. 10. 11:03
 9/15 anonim ***** válasza:

van egy sejtésem ezzel a dologgal kapcsolatban...


nah szóval hogy válaszoljak. a barátnőm kiment külföldre, kutya marad a szokásos környezetben, emberekkel. miután volt pénze, szépen hazaküldött valamennyit és a kutya kijött utána.

az hogy lakásban laknál vele, nem mérvadó. én is lakásban lakom a kutyámmal (pit, szóval nem kistestű), semmi baja. viszont tény ha a körúton laknék, vagy olyan helyen ahol nincs mozgásra lehetőség, nem vállalnám be a kutyát, nem magam miatt hanem az ő érdekében hiszen mozgás híján bizonyosan szenvedne.


kicsit "tré" a helyzet, de ha a megszokott környezetében marad ahonnan "csak" te fogsz hiányozni, nem hiszem hogy annyira meg fogja viselni mint téged.

2013. jún. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
jah igen, mellesleg az előzőnek igaza van, aki azt írta hogy semmi pénz nélkül abszolút nem tanácsos útnak indulni. ugyanis ha nem jönnek be a számításaid akkor hogyan fogsz hazamenni?
2013. jún. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!