Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szobatisztaság?

Szobatisztaság?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves spániel szukám. A barátommal ott tartunk, hogy össze költözünk, viszont nem kertes házba egyből.

2 évesen van esély arra, hogy a kutyus megtanulja a szobatisztaságot vagy nem?

Tudnátok tanácsot adni? Nem szeretnék megválni a kutyusomtól, apum pedig nem vállalja, hogy eteti a kutyát, hisz én vállaltam nem ő. És megértem, mert ő nem is tud vele úgy és annyit foglalkozni, mint én.



2013. jún. 10. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A kutyád valószínűleg az első pillanattól kezdve szobatiszta lesz, ha eddig udvaron élt. :) Először vidd ki 2-3 óránként, majd fokozatosan egyre nagyobb időt lehet neki hagyni bent, de nem fog szerintem bent wc-zni mert idegen neki :)
2013. jún. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Valletta ***** válasza:
A kinti kutyák szobatiszták, csak nem kell elrontani őket. Gyakran vidd le és akkor rájön, hogy mostantól bizony várnia, jeleznie kell ha wc-re akar menni.
2013. jún. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök a válaszaitoknak! Köszönöm! :) Remélem 1-2 balesettel megússzuk majd a szoktatást és meg lesz a lakásban is. Remélem a renddel sem lesz gondunk. Majd többet futtatom és játszok vele meg persze az agyát is fárasztom :)
2013. jún. 11. 13:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Az eddigiek válaszát én is meg tudom erősíteni. Nekem egy utcán felnőtt, állandóan jelezgető, hugyozó kutyám van és lakásban nagyon jó fiú minden tekintetben.

A néhány baleset is csak akkor van,amikor sokáig nem nálam van a kutya és jelöl 1x2x.

2013. jún. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!