Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a rottweiler...

Mi a véleményetek a rottweilerekről?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem tartanék, nem tetszenek.
2013. jún. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szépek okosak

de én nem tartanék egyrészt picivel nagyobb termetű mint a számomra ideális másrészt meg szigorúbb gazdira következetes nevelésre van szüksége mert ha nem akkor ránő a fejedre:)

jó ez talán az összes kutyára igaz fajtától függetlenül:)

Én maradok a staffordshire terriereknél

2013. jún. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 klopusz ***** válasza:

Szia!


Én nagyon szeretem őket. Normális gazda mellett normálisak a kutyák is (mint minden fajtánál).

Mondjuk én eleve kedvelem a rövidszőrű, csupaizom fajtákat.

2013. jún. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk rotink van mióta az eszemet tudom!

Igaz amit előttem ìrtak kemény kéz kell hozzá mert a rossz neveléssel veszélyes kutyává válhat.

Imádom, tekintélyt követel küllemre,okos,nagyon tud szeretni,egy gazdás ami nem azt jelenti hogy csak egy ember van az életében ne értsétek félre...

Nem tudok rosszat mondani róluk.szerintem nem mindenkinek való ez a kutya mert nem öleb és nem láncra meg állandó kennel tartásra való.sajnos a diszplázia fajtabetegség de szívós fajta nekübk eddig 12 év alatt semmi baj nem volt velük.

Persze utcára szájkosárral megyünk amit mások is megtehetnének akiknek komolyabb kutyájuk van de ha sokan még a pórázt sem ismerik mit mondjak.

Sokan elìtélőek mert agresszìvnak,veszélyesnek gondolják őket de ez nevelés kérdése.

Szóval én roti imádó vagyok :)

2013. jún. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Húúúúúúú, hát ez nehéz kérdés.


Én nagyon sokáig nem szerettem őket, féltem tőlük, nem tetszettek külsőre. Aztán tavaly mégiscsak egy rottit szerettem volna, mert utánajártam a fajtának, stb. és megtetszettek. Viszont elmentünk előtte egy CACIB-ra, ahol olyan szörnyű volt belőlük a felhozatal, hogy már kezdtem lemondani róla. Ez a tipikus görbe láb, malac orr volt rájuk jellemző. Sajnos ma már itt Magyarországon legalábbis ezek a jellemzőek. Aztán történt, hogy megtaláltuk álmaink tenyésztőjét, így mégiscsak rottink lett :)


Még nem mindenben találjuk a közös hangot, de alakulunk :)


Szóval azt akartam kihozni az egészből, hogy azok a rottik, amik ma jellemzőek, egyáltalán nem tetszenek, sem külsőre, sem belsőre nem igazi rottik, alig bírnak futni a segéd után.


Az igazi rottikat pedig megszerettem, csodálatos fajta szerintem, persze nem otthonülő családi kedvencnek való, tehát aki ezeket szereti, az soha nem is fogja szeretni a rottikat :D

2013. jún. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én imádok őket, szüleimnek is volt,meg a szomszédomnak is van. Igazi bohócok, játszani nagyon szeretnek és a közhiedelemmel ellentétben imádják a gyerekeket. Nemrég határoztunk úgy hogy kutyát vállalunk és nagyon szerettem volna egy rotit, de mivel mindenhol azt írják hogy főleg tapasztalt és határozott gazda kell nekik,így sajnos lemondtam róla. Helyette lett egy golden retrieverünk akit imádunk, de azért ö más világ. :)
2013. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!