Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A barátnőm német juhász...

A barátnőm német juhász keverék kutyája elfogadott engem és amikor más ruhába voltam felöltözve és illatszer is volt rajtam idegenként kezelt és vadul elkezdett ugatni és vicsorogni rám. Ez miért volt?

Figyelt kérdés
Amikor visszaöltöztem rendes megszokott ruhámba és nem használtam illatszert, újra barátságos volt velem.
2013. jún. 11. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
A ruhával biztos nem volt gond, max az illatszerrel. A látásuk nagyon gyenge, főként szag alapján azonosítja az embereket. Ha nagyon erősen parfümözted magad, akkor lehet, hogy elnyomta a természetes szagodat.
2013. jún. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 klopusz ***** válasza:

Szia!


A mi kutyánk is csinált már hasonlót (kétévesen befogadott blöki), én csak arra tudtam gondolni, hogy valami rossz emléke lehet az öltözettel vagy az illattal kapcsolatban.


Páromat simán megugatta, amikor kalap volt rajta vagy a kórházból hoztam haza és "kórházszaga" volt. Ahogy levette a kalapot illetve a kórház után megfürdött és átöltözött, ismét "szent volt a béke".

Egyébként a kutya azt is utálja, mikor télen a gyerekeimen sapka van.

2013. jún. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 intrepid ***** válasza:
Egyszerű chip van a fejükben, könnyű becsapni őket.
2013. jún. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen, jól írta az első. az illat miatt lehetett. én, mióta megvan a kutyám csak elvétve használtam parfümöt, dezodort. ugyanis ez nagyon irritálja őket. tüsszentenek, de még ha a közelükben jó alaposan be is fújjuk magunkat még a nyáluk is megeredhet. így én nem teszem ki ennek a kutyámat ha lehetséges. szoktam fürdeni, mosom a ruháimat, esetleg egy stift dezodor és nem leszek büdös. a kutyáknak borzalmasan jó a szaglásuk, egy parfüm, egy erősebb ne adj isten fűszeresebb illat szerintem számukra maga a pokol. így nem csoda ha némelyik haragosan reagál erre. kb. úgy kell elképzelni ezt mintha asztmás/allergiás lennél és egy szeretted parlagfűbe bugyolálva közelítene feléd. nyilván te is kiabálnál hogy "menjél innen".
2013. jún. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zsuzsabazsa ***** válasza:

Az öltözék miatt volt. Nagyon is jó a kutya szeme.Még az apróbb grimaszt is észreveszik az arcodon.


Egyszer a munkahelyemről hazarohantam fehér köpenyben, mert otthon hagytam valamit. A törpe Snacim rendesen nekem támadt. Mondom neki: hé én vagyok. Akkor megszaglászott és nyugi lett.


Egyszer meg a körúton bementem egy boltba hosszú kabátot venni. Dzsekiben voltam. A kutya az üzlet előtt feküdt és várt.

A hosszú kabátban jöttem ki a másikat meg szatyorba raktam.

Szóltam a kutyának mehetünk.Ő rám nézett és tovább feküdt az üzlet előtt és nézte a bejáratot.

Oda kellett mennem hozzá, hogy végre észrevegye, hogy én vagyok.

Nem ismert meg az öltözék miatt.

2013. jún. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az öltözék miatt volt, szerintem a parfüm a hibás.
2013. júl. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!