Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam nem eszi meg a...

A kutyam nem eszi meg a tapot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Premium kategorias tappal etetek. (Royal Canin) Eddig nagyon szerette, semmi gondja nem volt vele. De most nem eszi meg a taljabol. Ha a kezemben adom, falja, mint a bolond, de a talban hozza sem nyul. Neha szoktam konzervel keverni, ugy semmi gondja vele, ugy eszi, mintha 6 napja nem evett volna. Tapcseret legyszi ne irjatok, itthon van 30 kilo tap, ezt kellene inkabb megennie. Koszi elore is.

2013. jún. 11. 09:58
 1/8 klopusz ***** válasza:

Kinti vagy benti kutya? Kint van a tálja, vagy a lakásban? Ha kint van, milyen gyakran mosod ki a tálját?

Azért kérdezem, mert mióta szép az idő és előjöttek a meztelen csigák, azóta az én kutyám sem megy csak úgy oda a tájához, ezért délutánonként mosom a tálját és este, a tiszta tálba teszem a kajáját. Így megeszi, igaz a sima tápot sohasem ette, mindig konzervvel keverem.

2013. jún. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem éhes. Ne adj neki mást, és ha megéhezik, majd megeszi.
2013. jún. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Rakd le elé a tálkájába a kaját, ha nem eszi, vedd el előle és következő etetésnél add neki újra. Ha éhes lesz, enni fog!
2013. jún. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Benti kutyus. Es minden este kimosom a talat neki.
2013. jún. 11. 11:17
 5/8 Vera25 ***** válasza:
Pedig a leírtak alapján a tányérral van gond.Az én kutyam ezt eleg surun csinalja.Olyankor mosd el es alaposan oblitsd ki.olt olyan is hogy 3 napig nem evett mire eszre vettem,hogy az volt az oka,hogy a a macska bele evett a tányerjaba:)
2013. jún. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A tallal biztos nincsen gondd, minden este kimosom, eddig is azt tettem. Megprobaltam masik tallal is, abbol sem eszi meg. Biztosan nem az a gond. Megprobaltam, amit irtatok, odaadtam neki, nem evett, elraktam. Mivel meg kolyok, naponta 4szer eszik. Reggel, nem ette meg, delben evett belole, de ott hagyta, kivancsi vagyok, mi lesz az uzsival. Mar eleg ehes lehet, kukazni akar minden aron...
2013. jún. 11. 14:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Áztasd be neki hátha.

Lehet csak hiszti és próbálkozik. Én nem keverném be neki husissal, mert a macskák is ha husisat kapnak utána szárazat, képes és több napig koplal,mert hisztizik a husika után.

Amúgy nekem is van kutyám,ami nem eszik a kajájából,ha a kicsi beleevett.

2013. jún. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem csak o az egyeduli kutyam, biztos nem eszik bele masik a talba. Macska sincs. Ma reggel mar megette a tapot, minden eroltetes nelkul, ehes volt :D Koszi a segitseget
2013. jún. 12. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!