Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másfél hónapja van nálunk egy...

Lálii91 kérdése:

Másfél hónapja van nálunk egy 1éves havanese kan kiskutya, és egyik családtagra folyamatosan támad mit lehet vele csinálni hogy ne támadjon rá nap mint nap?!

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 19:25
 1/3 Kárpáti Balázs ***** válasza:
100%
Ez annak a jele hogy nem ti vagytok a falkavezérek és nem tudjátok kezelni hogy mivel lehet ezt kezelni.Nos több féleképen lehet kezelni pl a kezeddel karom formát alkotsz és a hátsó combjára böksz hogy ezt nem szabad ha ez sem sikerül akkor megkell húzni a nyakörvét erősebben hogy igen is én vagyok a fönök te neked nem szabad a családtagomat támadnod.Ami még fontos hogy nincsenek szabályok számára belekell nevelni hogy én megyek ki sétánál az ajtón elsőnek és én is megyek be az ajtón ha megjöttünk,akkor ehetsz csak kaját ha én mondom sajátitsátok ki az ételt és a játékot is ti irányitsátok és ti is hadjátok abba.Magyarul mindent ti kezdeményezettek és ti lesztek a vezérek!
2013. jún. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézzél Cesar Millant!!
2013. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Markolj be a nyakán a szőrbe, és rázd meg a bőrt rajta. Közbe mondd neki hogy rossz. Nálunk úgy tanítják hogy 3 "r"-rel kell mondani. Az anyjuk ugyanis így neveli őket hogy nyakon ragadja a rossz kiskutyát megrázza és morog rá. Erre emlékeznek és nálunk nagyon hatásos.
2013. jún. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!