Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogy álltok a vedléssel?

Ti hogy álltok a vedléssel?

Figyelt kérdés
Mert nekem az egyik,a hosszu szőrü kutyámnak már nagyjábol megvolt,viszont a rövid szőrűeknek még mindig rettenetesen hullik,nem győzöm furminátorozni őket.

2013. jún. 12. 08:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát, úgy mint te. Nem győzöm én sem :D
2013. jún. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hasonlóan:-)
2013. jún. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Van egy pomerániai spiccem, neki hosszú szőre van, amit kb. két délután folyamatosan keféltem, ezidő alatt a levedlett szőr nagy részét el is távolítottam, már csak 1-2 szá hullik belőle. Van egy németjuhászom is, ő nem szereti, nem engedi, hogy kefélem a szőrét, úgyhogy sajnos ő hullajtja szanaszét a szőrét... Nem tudtok valami alternatív megoldást, hogyan tudnám mégis eltávolítani a vastag téli bundáját? Neki is jobb lenne így. :/
2013. jún. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak nalunk tart megt ilyen rohamban a vedles.:-))

Nalam is ugyanaz a szitu,a hosszu szorum bundajat par alkalmi rendesen kifurminatorozas utan,eleg turhetoen megoldottam,es nagyon megszepult a sok elhalt aljszorzete eltavolitasa utan,aztan mar ritkabban furminatoroztam,mostmar szinte egyaltalan nem kell,mert alig hullik par szal neki,mar eleg csak atkefelni par naponta hogy szep,apolt bundija legyen.:-)

A huskym bundajat is eleg turhetoen kordaban tudom tartani a furminatorral,eleg heti 2x neki,es nem olyan veszesen hullik igy.Viszont a 2 rovid szoru kutyamnak 2 naponta,meg minden masodik nap furminatorozom a bundajat,es minden alkalommal ''egy kutyat'' kiszedek beloluk,pedig nem is olyan nagy bundasok,az egyik kimondotta ritkabb bundaju es nagyon apro rovid szoru.Nem tudom hogy tud beloluk ennyi jonni...:-)

2013. jún. 12. 09:11
 5/17 anonim ***** válasza:

Rövid szőrű kutyám van, péntek óta ömlik belőle a szőr. Furminátoroztam én is, azóta meg is fürdettük egyszer.

Ti ilyenkor minden nap furminátorozzátok? Múltkor azt olvastam, h vedlésnél sem ajánlott túl sűrűn, csak heti 1x.

2013. jún. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
igen,en is olvastam,dehat ugy lehetetlen volna.a furmnator oldalan azt irja akar minden nap is lehet,de nem szukseges.En 2 naponta szoltam,vagy minden masnap,attol fugg mennyire jon belole.
2013. jún. 12. 09:50
 7/17 anonim ***** válasza:
az enyém élete első tele óta folyamatosan vedlik... és nem az a kis lájti szőr hullás. Kap rá mindent de nem igazán akarja semmi helyrehozni eszt... A doki azt mondta hogy normális, bár én még más kutyától nem láttam hasonlót :D
2013. jún. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Oks :)
2013. jún. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak nem hullik a szőre, hál Istennek, de anyumék tacskója... hát az valami borzalom, a macskát már ne is említsem :D :D
2013. jún. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A lakásban szőnyeg van anélkül, hogy bármilyen erőfeszítést is tettem volna...:S 2-3 naponta felsöprök, de így is undorító állapotok uralkodnak. Ez van.
2013. jún. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!