Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Büdös az angol spániel?

Büdös az angol spániel?

Figyelt kérdés
Rengeteg helyen olvasom, hogy büdösek szegények:( ez már kölyök korában érzik rajtuk, vagy csak mikor felnőnek? Honnan tudhatom, hogy a megvásárolt kutyusnak később nem lesz elviselhetetlen szaga?

2013. jún. 12. 10:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Na ezt a marhaságot még nem hallottam. Meg nem is éreztem pedig van az ismerősöknél. Szerintem akkor büdös ha elhanyagolják, vagy ha szarba fetreng. Akkor viszont minden kutya büdös.
2013. jún. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Szia, nem hülyeség, amit mondtak, az angol spánieleknek megvan a jellegzetes szaguk, és nem kell hozzá elhanyagolni a kutyát. Egyáltalán nem elviselhetetlen, csak sima "kutyaszag". Az is lehet, hogy nem mindegyiknél van meg.
2013. jún. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2 spánielem van, nem büdösek, és még soha nem hallottam, hogy büdösek lennének, nem tudom, ki mondja ezt. Az meg, hogy "elviselhetetlen" szaguk lenne, merő képtelenség.
2013. jún. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2-es minden kutyának van jellegzetes kutya szaga, esetleg az uszkár a kivétel ez alól.
2013. jún. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem, a spanciknak tényleg van egy jellegzetes, semmivel össze nem téveszthető szaguk. Ha becsukom a szemem és megszagolom, akkor is tudom, h sapnci vagy sem. Én pl kifejezetten utálom a szagukat, de ez én vagyok :)
2013. jún. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 zsuzsabazsa ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi vagyok, majd megszagolok egyet.
2013. jún. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én ma többször megszagoltam őket direkt a kérdés miatt, de esküszöm, hogy jó szaguk van :)
2013. jún. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is spanim van de nem büdös, pedig ma többször megszagoltam
2013. jún. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.. hát, nem tudom mit mondjak, rengeteg fórumon olvastam spánieles gazdiktól, h bizony büdös a kutyájuk, és nem tudják mit kezdjenek vele. Én pedig kutyát szeretnék vásárolni, és nem tudom kockáztassam-e meg a spánielt emiatt. Pedig amúgy nagyon tetszenek :-s
2013. jún. 14. 15:44
 10/13 anonim ***** válasza:
A spániel hosszú, kényes szőrű kutya. Ha nem fésülöd eleget, nem fürdeted, praktikusan összeáll csomókba a szőre. Na az büdös. Ha nem foglalkoznak rendesen a füle belsejében a szőrével (ki kell nyírni), akkor berohadhat a füle, na az is baromi büdös. Nekem ezek jutottak eszembe, hogy mitől lehet büdös. De egy biztos: ha nagyon kényes az orrod, alaposan gondold neg ezt a kutyakérdést. Mert ami pl biztos büdös, az főleg így nyáron a kutyaszar, amit naponta többször is fel kell szedned, ha kutyád lesz.
2013. jún. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!