Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ugat rám a Puli kutyám?

Miért ugat rám a Puli kutyám?

Figyelt kérdés
Kimegyek hozzá az udvarra megsimogatni ami OK is,mikor befele megyek akk hirtelen elkezd rám ugatni(de csak akkor mikor bemegyek)a szomszéd meg kint áll az udvarán és nézi hogy éget le a kutyám előtte. Kap normálissan enni,inni. Akk mi a túrónak ugat!!??

2013. jún. 12. 23:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
94%
Azért, mert nem viszed sétálni!
2013. jún. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 A kérdező kommentje:
Nos setalni valoban nem viszem deeeeee.....eleg nagy udvarja van neki talalja fel magat,vagy wowozzon mit tom en.a lenyeg az hogy jo vok hozza o meg megugat engem es savaz a szomszed elott. azt mondom neki hogy...CSÜTT!! Akk megjobban ugat. lehet hogy CSITT!!?? na de most komolyan,,ez kicsit zavaro nekem
2013. jún. 12. 23:36
 3/72 anonim ***** válasza:
Puli a kutyád neve?
2013. jún. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
100%

A séta fontos, az udvarban nem érik ingerek.

Szóval jogosan utál.


Mondjuk vicc nélkül szerintem nem ezért ugat meg, de szar gazda vagy, az tény.

2013. jún. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
88%

okés. bezárlak egy bazi lakásba. kapsz enni, inni. de senkivel nem lesz semmilyen kontaktod! kapsz néhány manuális játékot vagy még azt sem -hiszen a kutyának is ott az udvar nemde- pár hónap után megkérdezzük vajon azt gondolod e milyen rendes vagyok veled...

jól teszi. okos kutya. égessen csak le! saját magadnak köszönheted.

2013. jún. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 A kérdező kommentje:
amugy mi az hogy ne eri semmilyen inger???!! szarni is szokott mert egezseges meg ha nem is pedigree...amugy pista bacsi a kutya neve kszksz,,,gyejeeeeeee!!!! az utolsonak meg azt uzenem hogy biztos vmi south parkos FETA allatvedo
2013. jún. 13. 00:06
 7/72 anonim ***** válasza:

legalább tudnál normálisan fake kérdést kiírni.

vagy ha nem fake, akkor nem lehetsz ennyire fogyatékos. :)

2013. jún. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 A kérdező kommentje:
xandir...relax..amugy ez nem fake es nem vok fogyatekos az a fekete szoros gomb alaku csomonak pont jo helye van..a lenyeg az hogy ugat mikor bemegyek a hazba,,akarmi mast csinalok nem ugat,,es nem utal hanem szeret es nyalogat ahogy azt kell...fater azt mondja hogy vadaszoszton,Na de egy pulikutyaban?? hah,,,itt be is fejezem
2013. jún. 13. 00:29
 9/72 anonim ***** válasza:
100%
az PETA nem FETA
2013. jún. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
Trollkodj máshol te 12 éves kis pisis :)
2013. jún. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!