Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez tényleg viadalos topik?

Ez tényleg viadalos topik?

Figyelt kérdés

Az elején szeretném tisztázni, hogy mélységesen elítélem a kutyaviadalok minden formáját. Csupán szeretném magam kicsit jobban beleásni a témába, és rábukkantam erre a fórumra, ahol állítólag virágnyeven beszélő viadorok vannak.


[link]


Elkezdtem olvasni az elejétől kb 10 oldalt néztem végig, de semmi riasztót nem találtam. Néhány képen szerepelnek kutyák, jól tápláltnak néznek ki, bár az egyiken egy rakás heg van, szóval erről el tudom képzelni, hogy harcoltatták. Volt egy elég idióta, akit megkértek, hogy fedezzen be a papír nélküli kutyájával egy tk-s pitet, és fogalma sem volt, hogyan kéne csinálni. Mire azt javasolták neki, hogy a két kutyát egymásnak farral közelítsék egymáshoz, és próbálkozzanak, hátha összeragadnak. Ezen a ponton nem tudtam eldönteni, hogy sírjak vagy nevessek.

Ezt a fórumot egy viadalos kérdésnél találtam, ott azt írják róla, hogy minden benne van, csak érteni kell a virágnyelvet. Nos ezek szerint én nem értem. Ez tényleg erről szól?


2013. jún. 13. 11:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Sokan jelentették már annak idején ezt a topicot,mert azelőtt durvább volt.

Menj a legelső oldalakhoz és olvasgass,ha van türelmed.Nekem az nem tetszik,mikor a sok láncra vert kutyát mutogatják,mondjuk mostanában ebből is kevesebb van.

2013. jún. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!