Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt a kutyát (kép) hogyan...

Ezt a kutyát (kép) hogyan tudom buszon-metrón stb. szállítani?

Figyelt kérdés

Úgy olvastam, hogy ha van szállítóeszköz, akkor díjmentesen szállítható

adott a kutya:

[link]


és van egy ilyen táskája, viszont igen csak kinőtte és abszolút nem zárt:/ :

[link]


ebben a táskában is díjmentes, vagy inkább vegyek nagyobbat? lehet ugyanilyen vagy muszáj olyan teljesen zárt?:/ köszönöm a válaszokat :)


2013. jún. 13. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

szerintem sehogy sem ingyenes.Legalábbis engem megbüntettek már egy három hónapos kutyussal,aki ráadásul szállító boxban volt,de nem vettem neki jegyet.Vonaton mentünk kb fél órát.

2013. jún. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem ugrik ki belőle, akkor jó ha ugyanilyet veszel, de nekem jobban tetszene, ha csak éppen a feje férne ki, a teste stabilan benne maradna a tatyóban.
2013. jún. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, igazából pont a BKV honlapján olvastam, hogy zárt szállítással ingyenes. Szállítottam már ebbe és nem büntettek meg, metrón sem szóltak rám, de mostanra nagyon kinőtte és félek, hogy ez már nem "szabályos"
2013. jún. 13. 18:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok,bocsi nem tudtam,hogy BKV-ra gondolsz.Ott nem tudom,vidéki vagyok :)
2013. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szállítóeszközben ingyenes. :)

Igen a vonat az más, ott mindegy mibe van van hogy mekkora a kutyus ott sajnos fizetni kell.

2013. jún. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet venni nagyobb zárt táskákat, szerintem abba vidd.
2013. jún. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A szállítóeszköznek MINDIG zártnak kell lennie.
2013. jún. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól függ. Felénk ölben felengedik ingyen a kistestű kutyákat. Azt nem tudom, hogy az ellenőr mit szól hozzájuk :D
2013. jún. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, veszek inkább egy nagyobbat :)
2013. júl. 8. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!