Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen dolgokat tudok megtanít...

Milyen dolgokat tudok megtanítani egy Westie-nek? És hogyan?

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az első és a legfontosabb az a behívás lenne, hívd magadhoz és ha megy, akkor jutalmazd. Hasznos lenne, ha szépen sétálna pórázon. Ha húz akkor ne engedd oda a célhoz, tanulja meg, hogy csak laza pórázzal jut előre.

Ezen kívül, pedig bármit, amit egy nagy kutyának is megtaníthatsz. Ugyan úgy tud ülni, pacsit adni, gurulni, labdázni :) Akármilyen trükkökre megtaníthatod, ami tetszik, youtubeon beírod, hogy westie tricks és egy csomó cuki videót kiad, ahogy westie-k trükköket csinálnak. http://www.youtube.com/watch?v=vFEfgcqGePE

2013. jún. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mokkagyerek.blogspot ***** válasza:
Én legfontosabbaknak a behíváson kívül a figyel, kérem (vagy ereszd), marad, ül, fekszik, hagyd-ot tartom.
2013. jún. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Huu, nagyon sok trükköt találtam!

Köszönöm szépen!

Lassan elkezdjük tanulni őket:)

2013. jún. 14. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!