Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idős koráig hordja el...

Mennyi idős koráig hordja el a kutya a cipőket?

Figyelt kérdés
Még csak 6 hónapos, de folyton ellopja a cipőket, papucsokat, ha vendég jön hatalmas öröm közt egyből a cipőjére pályázik. Mikor növik ezt ki?
2013. jún. 15. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha letiltod róla :)
2013. jún. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Öreg kutyám december 10-én volt 13 éves. 5 nappal a születésnapja előtt kellett műteni bélelzáródással, mert ellopott és megevett egy zoknit.
2013. jún. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy van ahogy az első írta. Addig lopkod, amíg meg nem tanítod neki, hogy nem szabad.

Magától miért hagyná abba, ha neki ez jó szórakozás???

2013. jún. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez tök jó buli neki. Vagy elrakod a cipőket zárt helyre, vagy letiltod róla.

Amúgy a miénk is hordja (nem rágja meg, csak egyszerűen nem tetszik neki, hogy ott vannak), ezért "csalicipőket" szoktunk elől hagyni. Azokat hurcibálhatja :)

2013. jún. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mi sem hagyjuk elől, csak néha megfeledkezünk róla. Bár vannak elől cipők, de azok nem kellenek neki, csak az, amiben nap mint nap járunk. de mint irtam, elrakjuk, csak hát néha megfeledkezünk és elől marad. van neki is cipője, papuccsa is, ami csak az övé. csak ha vendég jön akkor egyből az ő cipőjére hajt, meg ha pl én is ülök egyből jön a papucsomra. de nem zavar, én örülök hogy ilyen játékos, hisz még kicsi. csak kérdeztem hogy mennyi idős koráig tart ez ki, mert előző kutyusomra sem szóltam ez végett, és leszokott mégis róla mikor felnőtt, csak már nem emlékszem mennyi idősen.
2013. jún. 15. 20:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Addig hordja el, amíg el tudja hordani, és amíg meg van neki engedve.
2013. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!